Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sosem fogom elfelejteni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogom elfelejteni az első szerelmemet?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 4 hónapja szakítottunk, aki az első szerelmem volt. Én 15 éves voltam, ő pedig 20 amikor megismerkedtünk. Én tényleg nagyon szerettem őt, és még mindig szeretem, de ő állandóan megbántott engem és meg is csalt, szóval fél év után szakítottunk. Most van egy másik srác, akivel két hónapja vagyunk együtt, és tényleg ő nagyon aranyos velem és kedves, és többet nem is kívánhatnék, meg szeretem is őt, de valamiért mindig eszembe jut a volt barátom. Van, amikor csak naponta épp eszembe jut és rögtön el is terelem a gondolataimat, de van, amikor egész nap csak rá tudok gondolni, és még mindig nagyon fáj. A szakításunk után háromszor is megkeresett, hogy ő meg fog változni értem, de akkor már együtt voltam a mostani barátommal, és nem akartam eldobni ezt valami bizonytalanért. Beszéltem az anyukámmal, és azt mondta, hogy az első szerelmemet sosem fogom igazán elfelejteni. De akkor örökké így fog fájni? Van annak esélye, hogy ha majd idősebb leszek, akkor talán évek múlva újra együtt leszünk? Vagy ha nem, tényleg sosem fogom elfelejteni? 16/L

2016. máj. 29. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Neked legalább volt!!

17F

2016. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pandas74 válasza:
100%
Anyukadnak igaza van.Sosem fogod.....ez persze nem jelenti azt,hogy nem leszel masba szerelmes,vagy nem leszel massal boldog.
2016. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, én elfelejtettem :D

Mondjuk közre játszott, hogy elcsúnyult, de mindegy

2016. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!