Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiányzik ha alig ismerem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ha alig ismerem?

Figyelt kérdés

Elég gyakran látom,de szinte nem is beszéltünk még,mégis amikor nem látom hiányzik.

Arra rájöttem hogy vonzódom hozzá,de ettől még nem kéne hiányozzon(?)...


2016. nov. 19. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem :D hiányozhat már attól is ha tetszik neked.
2016. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik egy fiú nem vagyok belé szerelmes (vagyis azt hiszem nem) de nagyon hiányzik... Pedig alig beszélünk és a nevén kívül meg 1-2 apróságon kívül semmit sem tudok róla.

Teljesen normális szerintem:)

2016. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem detto. Van egy fiú akivel személyesen alig találkoztunk de chattelünk nagyon sokáig és ugyan úgy hiányzik nekem, mint neked ő. Szóval semmi gond azzal ha hiányzik (persze nem jó érzés de túlélhető) még ha csak alig ismered is.
2016. nov. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Jó látni hogy vannak még mások is így,mert a barátaim nem igazán értik meg helyzetet,és már szinte kezdtem furának érezni magam. :D

2016. nov. 20. 00:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú?
2016. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért hiányzik, mert bejön neked és vonzódsz hozzá.
2016. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.
2016. nov. 20. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!