Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek a buliba?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmenjek a buliba?

Figyelt kérdés

Nos van egy lany aki tetszik,ugy veszem eszre h en is neki, bar elegge felenk, visszahuzodo lany. Elhivtam most csutortokre egy filmre,de konkret valaszt nem kaptam ra, majd ma meg kiderul a dolog. Azonban a baratnoje elhivott egy meglepetes buliba amit neki szerveznek most hetvegere. A baratnoje mondta h tuti orulne neki ha elmennek. Csak az vele a baj ha nem jon el velem a filmre akkor nyilvan azt se akarna h ott legyek a bulijan.

Bar nem ugy venni eszre rajta mintha nem tetszenek neki, folyton mosolyog ram, orakon is oda oda fordul, haverom is azt mondja h tetszhetel neki.


Tudom eleg kusza a szoveg, de hirtelen nem tudtam jobban fogalmazni :D



2016. nov. 23. 14:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el.
2016. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el
2016. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Várd meg szerintem míg válaszol, és ha igennel akkor te is menj el a buliba.
2016. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha nem jonne el hnap a filmre akkor minlegyen?
2016. nov. 23. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor is menj el, mutasd meg, hogy kemény dió vagy :)
2016. nov. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
menj el :)
2016. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2016. nov. 23. 18:40
 8/9 anonim válasza:
Mi történt? Mesélj
2016. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat, elegge elcsesztem, mert nagyon bepialtam, amit nem szoktam pedig. Nen tudom mi utott belem, talan csak ezzel is be akartam vagodni vagy nem tudom, de azota is banom az egeszet. Arra emlekszek h ott volt velem vegig amig nem vittek haza, addig vigyazott ram, meg mielott kiutottem magam az elott beszelgettunk, tancoltunk. Hetfon suliba megbeszeltem vele a tortenteket de mar nem ereztem h teccenek neki. Szoval most nem tudom h mit kene tennem, mondjam el h mit erzek? Nagyon bant a dolog, h megvolt a lehetosegem en meg elcsesztem. Annyira bejon meg mindig h nem tudom megemeszteni h nem lehet az enyem.
2016. dec. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!