Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell megszeretni valakit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell megszeretni valakit? Az gond, ha még nem voltam szerelmes? 17F

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem te döntöd el, hogy tetszik e vagy sem, hanem a farkad!
2016. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A tetszik valaki és a szerelem között óriási különbség van szerintem.
2016. nov. 23. 15:22
 3/10 anonim ***** válasza:
kedves kérdező ebben teljesen igazad van, nagy különbség van a kettő között ... viszont ez nem olyan dolog, mint a favágás, vagy az autó vezetés, hogy megmutatják hogy kell és akkor megy ... ezt majd érzed ha úgy van ... nem gond ha még nem voltál, de ha az leszel, azt tudni fogod hidd el :)
2016. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Yah tényleg nem gond, hogy mindenki ilyenekről beszél körülöttem és már felidegesítenek, hogy az ő szerelme így meg úgy.. A suliban, itthon is a tesóm, már nem lepődnék meg azon, ha sétálnék és csak úgy 2 idegen elkezdené mondani, hogy hello ő a szerelmem, nah ha ez megtörténik, akkor én világgá megyek az hótziher.



Biztos nincs semmi kísérleti gyógyszer vagy valami, ami előidézheti a szerelmet?

2016. nov. 23. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:
menjünk együtt világgá és valami öserdei törzsbe a törzsfőnök 100 fullos lányát 50-50db ba elosztjuk xD
2016. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ripacskodni, de szerintem ne hasznád a fullos szót egy lányra, mert így olyan mintha kocsinak néznéd vagy motornak, persze a motorokat imádom, de szerintem a csinosnak/szépnek és hasonló jellzőknel jobban örülnek, minthogy fullos.. Ha megtörténik jelentkezem majd és mehetünk, mindenre készen állok 1 börönd már elő van készítve, már csak idő kérdése, ki tudja lehet holnap jönnek oda hozzám :D
2016. nov. 23. 15:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Rendes fiú lehetsz. Végre valaki nem tárgyként gondol a lányokra.

Még nem találtad meg a hozzád illő embert. A szerelembe esés amúgy is lassú folyamat. Ismerkedj többet. Ezzel nem vagy egyedül, még én sem voltam szerelmes. 17/L

2016. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7. Engem olyan akit fel akartam szedni sokszor azt mondják hogy szolhattál volna hamarabb meg, túl kedves vagy és nekem ez sok..
2016. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben van, habár szerintem egyszerűbb várni, persze ismerkedek majd, de nem fogom erőltetni.
2016. nov. 23. 18:37
 10/10 anonim ***** válasza:
ezt nem tudod irányítani! ha megszeretsz valakit állandóan a társasságát keresed, és ha nincs veled hiányzik...
2016. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!