Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ennyit akart?

Figyelt kérdés
Egy hónapja jöttem össze a barátommal. Eddig szűz voltam és nem is akartam neki engedni, hogy lefeküdjünk, de egy hete végül rávett. Azóta viszont nem keres és facebookon ráírtam, de nem válaszol. Élőben tegnap találkoztunk, azt mondta most nincs ideje, mert sokat kell tanulnia meg ilyenek. Szerintetek csak ennyit akart?

2016. nov. 26. 17:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2016. nov. 26. 17:28
 2/12 anonim válasza:
100%
*Facepalm*
2016. nov. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

aham, ezért kéne biztonságos és stabil/megbizható kapcsolat kialakitás után megengedni ilyet, hát jól átba*zott mind a 2 értelemben..

17F

2016. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen..valoszinuleg ennyire kellettel..ha ezutan se keres, akkor tuti..
2016. nov. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak.
2016. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen valószínűleg csak ennyit akart tőled. De én a helyedben rákérdeznék, mert még az is lehet, hogy csak szex kell neki és ha te abba belemész, még lehettek együtt, bár csak mint a r ibanca és nem mint a barátnője. Ha ez neked jó vállald be, ha nem akkor inkább hagyd, mert kapcsolatot biztos nem akar. Ha viszont ilyen fontos a szüzességed, akkor nem értem miért engedted neki. Egyébként 16 évesen a lányok többsége már elveszti, szóval annyira ne emészd magad ezen.
2016. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, a ri banca nem akarok lenni, de lehet, hogyha megint lefeküdnék vele, akkor visszakapnám. Eddig pont az volt a baja, hogy nem engedtem neki és lehet hogy ezért nem akar.
2016. nov. 26. 17:49
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha megint lefekszel vele, akkor már a ri banca vagy, bármit is mondasz. Én nem ítéllek el, félre ne érts, sőt még talán jobb is, ha egy kicsit kiéled magad fiatal korodban, hogy majd ne 20-on, 30 évesen tedd ezt, de ezzel légy tisztába, meg nagyon ne dicsekedj vele, mert sajnos az tény, ha egy nő lefekszik egy fiúval csak úgy alkalmiba, akkor ri banc, ha férfi akkor azt a társadalom jobban tolerálja.
2016. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Lehet hogy csak ennyi volt, de nagyobb a valószínűsége, hogy inkább csalódott az egészben, vagy mást várt, vagy csak egyszerűen zavarban van, hogy megtörtént, és nem tud mit kezdeni a helyzettel.

Ezek után már soha nem tud úgy rád nézni, mint azelőtt, és ezt mindenki másképp dolgozza fel.

2016. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
8%
Amúgy szerintem csak ki használt. az ilyenek mindig ezt csinálják... Ne hagyd magad az ilyeneknek. sajnos sok az ilyen fiú de vannak rendesek is :) . UI:16 éves fiú vagyok ha érdekel.!
2016. nov. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!