Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha rámír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha rámír egy srác, hogy szeretne képet cserélni, akkor küldjem előre, utána meg nem válaszol?

Figyelt kérdés

Nem az, csak ha egyszer pl a fenekemről küldök képet, akkor szar érzés, hogy hülyeséget csináltam

16/L


2016. nov. 27. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Te most tényleg a fenekedről küldözgetsz képeket?Ismered is legalább azt, akinek küldesz?Valószínűleg a naivságodat használják ki.
2016. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ne küldj képeket, mert ha nem megbízható, simán megalázhat! Tőlem már kérték fiúk h küldjek képet a mellemről, fenekemről... De én egyszerűen megmondtam h nem! Utána aki csak ennyit akart volna tőlem az nem beszélgetett velem tovább, aki meg nem azzal tovább dumáltam. Ne küldj képeket, feltehetik közösségire!
2016. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hülyeséget csináltál, nagyon.

Mondjuk ha csak egy feneket küldesz, az még mindig jobb, mint ha egy egész alakos fürdőrucis (vagy neadjisten ruhátlan) képet küldesz, amin simán kivehető az arcod.

Tudod, az ilyenek mennyi visszaélésre adhatnak okot?

Oké, az, hogy akiknek képet küldtél, azok napi szinten verik ki a fenekedre, az egy dolog. Az, hogy valószínű rajtuk kívül az összes haverjuk is a popódra recskázik, az is csak egy dolog. De az, hogy ha netán azt a képet sikerül a személyedhez párosítani, akkor ebből rohadt nagy zsarolások lehetnek, na, az már sokkal komolyabb dolog.

16 éves vagy. Nem tanították meg akár otthon, akár az iskolában, hogy az interneten nem küldözgetünk csak úgy képeket? Pláne nem erotikus tartalommal bírókat.

2016. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj ilyet, még jó ismerősnek se, nem tudhatod mikor gondolja meg magát és küldi el mindenkinek.
2016. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!