Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis érezhet valamit irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis érezhet valamit irántam?

Figyelt kérdés

Télen volt egy barátom, 6 hónapig voltunk együtt. Nagyon jól megvoltunk, aztán azt kezdtem el érezni, hogy ez már nem olyan, mint régen volt. Rákérdeztem, hogy ez miért van. Azt mondta, hogy már nem szeret úgy, mint régen, és szakítani akar.

A barátainak, akikkel én is jóban vagyok, azt mondta, hogy szeret még mindig,csak nem akar kapcsolatot.

Egész nyáron és ősz elején minden nap sírtam, nagyon megbántott, nagyon szerelmes voltam.

A suliban nem is köszöntünk egymásnak, levegőnek nézett ő is engem.

A napokban elkezdett köszöngetni, illetve mikor ránézek, mindig azt veszem észre, hogy néz, miközben a barátival sugdolózik. Folyamatosan mosolyog és a suli diszkóban is végig engem bámult...

Mit akar? Még mindig szeret?


2016. nov. 28. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta a barátainak is, akkor valószínűleg úgy van, csak ahogy mondta, nem akar kapcsolatot. Habár nem értem, hogyha valaki annyire szeret valakit az hogy-hogy nem akar kapcsolatot.
2016. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem lehetséges, hogy mindezt, az általad jelnek vélt cselekvéseket tulajdonképpen magadnak képzeled be? Esetleg annyira vágysz arra a kapcsolatra, hogy képzeletedben hozod létre ezeket a megbámulásokat, köszöngetéseket..? Szerintem ördögi módon kijátszott, s mindaddig hallgatott a kihűlt érzelmeiről, míg Te gyanakodva rá nem kérdeztél a dolgokra. Bár leírásodból süt, hogy még mindig szereted, akár valahol mélyen ezt a srácot és egy nagyobb jelre mindennemű gondolkodás nélkül lépnél, mégiscsak megpróbálkozom a kisegítéseddel. Valószínűleg ez a srác úgymond éretlen, buta kis kamaszsrác még. Ha a közös barátainak azt mondta, szeret, de nem akar kapcsolatot, mégis mi a francért rázott volna le Téged ilyen üres hazugsággal? Nem stimmel nekem ez a történet. Ha szeretne, tökös FÉRFI lenne, s nem egy gyáva kisfiú, akár ebben a pillanatban megcsörrenne a telefonod, és a bocsánatodért esedezne. Szerény személyem a világ összes pénzéért még egyszer össze nem jönne egy ilyen gyerekes, gyámoltalan, de legfőképp határozatlan, lépésképtelen kisgyerekkel.
2016. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy fellángolás, ami sajnos idővel elmúlik. Valószínűleg ezért hiszi azt, hogy szeret.
2016. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, biztosan nem képzelem be, barátnőim is mindig mondják, hogy már megint néz...

Én sem értem őt, de akármennyiszer is kérne bocsánatot, soha nem bocsátanék meg neki. Nem akarok vele összejönni, csak érdekel, hogy mégis mit akarhat ezek után...

2016. nov. 28. 20:23
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy csak kihasznált?

A legjobb barátainak mindnek volt már kapcsolata és ő nem akart lemaradni?!

Ezen is gondolkodtam már...

De hogy tud valaki szemrebbenés és lelkiismeret furdalás nélkül a szemembe hazudni és így átvágni?!

Ezt nem tudom felfogni, és elképzelhetetlennek tartom.

2016. nov. 28. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!