Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet irántam valamit, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam valamit, és nem mondja meg, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Van egy lány,akivel nem olyan rég beszélünk.Kétszer csókoloztunk,viszont azt mondta,hogy én nem jövök be neki,csak cuki vagyok meg szimpatikus.És aztmondta hogy nem jönne velem össze.Néha rendes volt velem,néha meg elküldött a ******,azt mondta ez a hangulatváltozásai miatt van,és aztmondta néha lenne kedve kavarni velem,néha meg nem. Suliba észreveszem hogy sokszor féltékennyé akar tenni,mikor odanézek akkor ölel meg idegen fiúkat.Viszont egyszer megölelt az egyik barátnőm és a csaj megszólta hogy ez olyan szánalms hogy igy akarom féltékennyé tenni,mert úgyse lesz az,és nem zavarja. És aztmondta lett volna nála esélyem csak keveset foglalkoztam vele,szóval nem értem. Ha nem tetszek neki és nem jövök be neki,miért mond és csinál ilyen dolgokat? O.o

Arról nemis beszélve,hogy ha kiálok osztálytársammal a suli elé,mindig néz az ablakból a barátnőjével,amíg kint vagyunk addig néz,és órákon is,mivel pár óránk velük van össszevonva,és néha feltünösködik is.


2015. nov. 21. 13:08
1 2
 1/20 anonim válasza:

"Smaroltunk de nem jonne ossze velem, csak cuki vagyok"

Ne haragudj, de egyertelmuen szorakozik:/

2015. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányoknak túl sok a szabadideje. Nem kell Velük foglalkozni. Ha kellenél neki, tudnál róla.
2015. nov. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát a közeli ismerősiemmel arra gondoltunk hogy talán tetszek neki,csak nem meri bevallani.:D
2015. nov. 21. 14:22
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát innen nem olyan csajnak tűnik aki nem meri felvállalni amit gondol, de te ismered személyesen. Ha te így látod, biztos van alapja.
2015. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Olyanokon kiakadt hogy nem mentem oda hozzá suliba:D Mármint írta hogy nem bírtál volna odajönni,nem is kell írnod,meg ilyenek..:D Azt mondta ez se zavarja hogy nem mentem oda,de azért illene.. xd Meg hogy mindent elbasztam.
2015. nov. 21. 15:01
 6/20 anonim ***** válasza:
Na jó ez nekem magam :D ha ez a lányoknál normális, akkor én valójában fiú vagyok :P
2015. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
*magas
2015. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Aztis kifelejtettem hogy mondta,hogy összejött volna velem,ha többet foglalkozok vele élőbe.
2015. nov. 21. 15:17
 9/20 anonim ***** válasza:
Tényleg nem foglalkoztál vele élőben? Vagy csak nem akartál tolakodó lenni, és nem mentél oda hozzá? És ha odamentél akkor hogy viselkedett?
2015. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Vagyis na össze-vissza beszélt,mert a legjobb haveromnak azt mondta hogy nem jött volna össze,nekemis mondta,de itt a "kapcsolatunk" végén mielőtt lekoptatott(Ezen a héten hétfőn,előtte vasárnap mondta hogy összejött volna velem ha többet foglalkozok vele) És akkor igen rá másnapra lekoptatott de nem tudot rá okot mondani:D Azt tudom hogy zavarta hogy a barátnőm megölelt.
2015. nov. 21. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!