Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez kedves gesztus lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kedves gesztus lenne szerintetek? Ti hogy reagálnátok? (lent)

Figyelt kérdés

Ha megkérdezném egy lánytól beszélgetés közben,hogy mi a kedvenc csokija,ő elmondaná,én pedig bemennék a közeli boltba és kedvességből megvenném a kedvenc csokiját és odaadnám neki ?


Én 18/F,ő 15/L


Ui: Szoktunk beszélgetni,nem olyan,akivel egy szót sem váltottam.:)



2016. nov. 29. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább rá kellene jönnöd vagy valami..egyik barátnőjétől kérdezd meg,hogy nem tudja-e vagy valami..szóval ne kérdezz rá,mert akkor nem lesz akkora az öröm,hisz ő mondta meg neked,hogy azt szereti..

Ha csak úgy oda adod neki a kedvencét rád fog mászni :D

2016. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kedves dolog még rákérdezve is, nekem tuti tetszene (ne zavarjon, hogy nem vagyok tini). Kivéve, ha a srác olyan, hogy látom rajta, hogy be akar vágódni merő önzésből. Szinte bármilyen cselekedetet lehet negatívan értékelni, ha olyanok a körülmények... S ha nem jössz be valakinek, csokival se fogsz. Szóval vannak határok, de attól még szerintem vonzó az ilyesmi. Főleg, ha a lány igazán szereti a csokit.
2016. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok az a menő fajta,én a félénkebb típus vagyok. :)

Amúgy változott a tervem. :D

És az milyen,ha megkérem,hogy a boltba kísérjen el,elmegyek a csokik felé,veszek egyet magamnak és ott mondom neki,hogy meghívom egy csokira. :D

Nyugodtan írjatok ötleteket,ha semelyik sem tetszik. :)

2016. nov. 29. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább a második, de szerintem a legjobb lenne ha nem kérdeznél rá.
2016. nov. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki, de jobb lenne ha második randin vinnéd a csokit, mert lehet zavarban lenne ha előtte vennéd meg.
2016. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De cuki😍
2016. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!