Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom milyen lesz az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom milyen lesz az első csók, első együtt lét. Leirnátok?

Figyelt kérdés
Nektek hogy volt az első?Bármi érdekel. Privi is jöhet😊

2016. nov. 30. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

első csók nem volt túl maradandó.. nem volt nagy szám

az első együttlétem kellemes volt, szerettem a srácot, nagyon bejött, vigyázott rám, de azért fájt is sajnos.

2016. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha szívből jön, akkor csodálatos. :)

Mehet a privát?Nem tudod, mire vállalkoztál. :)

2016. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Remélem az együttlétet nem sieted el, ha az alatt azt érted amire gondolok.

2016. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

18voltam mindkettőnél :)

az első csók nem a legnagyobb dolog, szép volt, minden, de megismételhető.. az első együttlét már kicsit más :D picit ügyetlenek voltunk, de élveztük az egészet :)

úgy érzem megérte várni eddig

18/F

2016. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

13 éves voltam amikor volt az első csókom, már nem emlékszem rá milyen volt, az első szeretkezésem 15 évesen volt, nem volt jó hamar elment a fiú, fájt is és gumi nélkül volt

17/L

2016. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az együtt lét egyben volt :)
2016. dec. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első csók egy tökidegen sráccal történt egy buliban , akit azóta nem láttam (külföldi). Szuper volt, egész éjszaka csókolóztunk meg táncoltunk.


Az első együttlét pedig nagyon fájt, pedig az exem figyelt rám. 2 évig maradtunk együtt.


A jelenlegi párommal történt első együttlét is eléggé fájt...

2016. dec. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Emberek ***** válasza:

Az első csókom nem igazán volt maradandó szép volt jó volt, de kb ennyi. Akkor voltam 15.

Az első együttlét az azért kicsit más tészta. Az maradandó élmény nekem. Mindketten kezdők voltunk akkor, de együtt tapasztaltuk meg, és így azért elég jó volt.

19/f

2016. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!