Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elvileg együtt vagyunk, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvileg együtt vagyunk, de mégsem érzem. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szval van egy srác akivel régóta talizgatunk, kavarunk. Már nagyon nagyon közel kerültünk egymáshoz. Szex még nem volt. Voltak kisebb nagyobb hullámvölgyek, de utána mindig keresett, írt,"visszajött". -> olyan úgy érzem h tenyleg én kellek neki, és szeret.

Többször is megkérdezte, hogy akkor mi most együtt vagyunk? És mondtam h igen. Kerdeztem legutóbb, hogy miert pont velem akar ezt azt... És azt mondta : " Mert téged szeretlek" .

Ő már azt se bánná ha szex is lenne. De hiába "vagyunk együtt" én ezt NEM érzem. Egyszer olyan , mintha érdekelném, egyszer olyan mintha meg nem.... :(

Mit hiányzik abbol, hogy én tenyleg érezzem, hogy mi egy pár vagyunk?

Még nem aludtunk együtt.



2016. aug. 9. 20:03
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Én úgy gondolom, ha tényleg közel álltok egymáshoz, akkor ezt vele kéne megbeszélned. De nyilván oka van, hogy miért nem teszed. Az együtt alvás és a családnak való bemutatás komolyabbá teszi a kapcsolatot, talán ez segíthet.
2016. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igazából a családom is ismeri. Szval bemutatni se kell.

Hetvegen volt nálam házibuli és itt volt ő is, és akkor tenyleg jól éreztük magunkat.

Meg azert se érzem, hogy mi hivatalosan is egy par vagyunk, mert mindig este talizunk csak...

2016. aug. 9. 20:32
 3/21 anonim ***** válasza:

"Ő már azt se bánná ha szex is lenne."

Na vajon miért akar veled lenni?

Az a baj,hogy szerintem leszel olyan hülye, hogy egy ilyen ingatag kapcsolatban megdugasd magad... Pedig nem kéne!

Keress egy olyat, aki nem csak mondja, hogy érdekled,hanem be is bizonyítja.

2016. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy innentől rajtam múlik, hogy hogy lesz a kapcsolatunk.
2016. aug. 9. 23:37
 5/21 anonim ***** válasza:

A srác nem szeret. A célja az, hogy lefeküdjön veled. Ha élvezi a szexet veled, akkor lehet, hogy megtart állandóra, de annak is komoly esélye van, hogy miután megvoltál neki, teljesen elveszti az érdeklődését irántad.


Egy egyszerű húzd meg-ereszd meg játékot játszik veled, mert kitapasztalta, hogy erre vevő vagy és fent tudja tartani az érdeklődésedet vele, sőt akár még érzelmileg is tud zsarolni.


Ha olyan srácra vágysz, aki tényleg érdeklődik irántad, akkor dobd ki ezt a srácot és keress olyat, akivel valóban jól érzed magad.

2016. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Jól érzem vele magam, nem arról van szó.

Meg ha megnézzük szerintem a pasik 95% -a szeret szexelni...

Megelégszik a pettingel is... De mi már fél éve vagyunk komolyabb viszonyba (egyébként kis korunk óta ismerjük egymast) ....

Mondta hogy nem fog át.ba.szni, mert megmondtam neki, hogy attól tartok...

Csak az "zavar" , hogy nem írunk sűrűn Fb -on....mondjuk sokszor volt olyan , hogy írt hogy miujsag stb.... Csak aki egy pár azok szerintem mindent tudnak a másikról , hogy épp hol van, mit csinal...

2016. aug. 10. 15:39
 7/21 anonim ***** válasza:

Inkább 99,9999% lesz az.:)


Nem az számít, hogy mit mond, hanem, hogy megbízol-e benne. Ha nem, akkor nem szerencsés sem lefeküdni, sem járni vele.


A válaszod utolsó részével kapcsolatban azt érzem, hogy mivel nem bízol benne, ellenőrizni akarod folyamatosan és nem hagysz neki levegőt. Egyáltalán nem kell folyamatosan tudnod, hogy hol van és mit csinál. Sokkal fontosabb, hogy bízz abban, hogy semmi olyat nem csinál, aminek te nem örülnél.

2016. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

:D

Én nem szoktam egyáltalán kerdezgetni, hogy épp hol van vagy mit csinal...

De kis korom óta fűz mert tetszek neki... Aztan mindig mondja, hogy komoly kapcsolatot szeretne velem... Mondjuk lehethogy , ha lefeküdnénk , akkor már jobban érezném, hogy mi egy pár vagyunk, meg ő is másképp viselkedne..

De amíg nem bírok meg benne 100% -ra addig nem lesz komolyabb...

Még arra lennék kiváncsi, hogy ha csinálnánk közös képet, akkor ellenezné -e m hogy kitegyem a közösségi oldalra vagy helyeselné... Mert ha ellenezné, akkor teljesen nyilvánvaló, hogy nem akar velem mutatkozni...

2016. aug. 10. 16:01
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy hány éves vagy, de gyanítom, hogy még szűz. Egyáltalán ne gondold azt, hogy a szextől bármi is változna a kapcsolatotokban. Te sem éreznéd jobban azt, hogy egy pár vagytok és ő sem viselkedne másképpen. Csak akkor feküdj le vele, ha vágysz rá. Ha te nem akarod, úgysem élveznéd, ha megtörténne. Kipróbálhatod, hogy mit szól, ha közös képet szeretnél kitenni rólatok a Facebookra, viszont azt továbbra is károsnak tartom, ha megpróbálod tesztelni a srácot. A bizalom pont arról szól, hogy nem kell a másiknak mindenféle módokon bebizonyítani, hogy fontos vagy neki, mert a mindennapi viselkedése alapján megbízol benne.
2016. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Nem írtad, hogy hány éves vagy, de gyanítom, hogy még szűz. Egyáltalán ne gondold azt, hogy a szextől bármi is változna a kapcsolatotokban. Te sem éreznéd jobban azt, hogy egy pár vagytok és ő sem viselkedne másképpen. Csak akkor feküdj le vele, ha vágysz rá. Ha te nem akarod, úgysem élveznéd, ha megtörténne. Kipróbálhatod, hogy mit szól, ha közös képet szeretnél kitenni rólatok a Facebookra, viszont azt továbbra is károsnak tartom, ha megpróbálod tesztelni a srácot. A bizalom pont arról szól, hogy nem kell a másiknak mindenféle módokon bebizonyítani, hogy fontos vagy neki, mert a mindennapi viselkedése alapján megbízol benne."


Ezzel a válasszal maximálisan egyet értek! Meg a többivel is..... Vedd már észre,hogy nekünk van igazunk!


Te olyan naiv buta kis pun.cika vagy (már bocs...), hogy neked még egy fiú kezét megfognod is túl korai lenne...

2016. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!