Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerdes a leírásban!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdes a leírásban!?

Figyelt kérdés
Unom mar hogy a környezetemben mindenki tökéletesen elvan a barátjával kivéve engem. Lassan 15 eves leszek es egyszer se volt baratom.Es mar kezd egyre jobban idegesíteni hogy körülöttem mindenki eli a kis életét enmeg semmit se..
2016. dec. 2. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és nekem se volt még barátnőm,ne aggódj,majd csak sikerül :)
2016. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálkoztál már ismerkedéssel?


Gondolom, a barátnőid pasijai sem csak úgy lettek.

2016. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is 15 eves vagyok,egy eddig egy barátom volt,az is 1-2 hónap,es rajottem hogy meg nem nekem való ez,mert nem jó kötődni ennyire a szerelemben ennyi idősen..megfogja a kezedet,meg bénáztok pár szájrapuszit. Aztán meg rájöttem,hogy nem sokat változott az életem azzal,hogy belelépett,így én küldtem el szegényt,és érdekes volt számomra,hogy amikor szakítottam vele,olyan boldogan jöttem haza,hogy még anya is meglepődött. Egyébként a fiút sem igazán viselte meg a dolog,de ez már a múlté.Ne foglalkozz másokkal,éld a TE saját világodat és előbb utóbb megtalál a szerelem. Nem kötelező ez,még csak 15 vagy,előtted a világ. Ha van kedved beszélgetni,vagy csak par gondolatot cserélni,nyugodtan írhatsz :) 15/l
2016. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!