Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vedett meg, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vedett meg, mit tegyek? Plusz meg egy kerdes a leirasban.

Figyelt kérdés

Az egyik kozos baratunk azt mondta a paromnak, hogy neha idegesito vagyok.

Erre az ember azt varna, hogy helyre tegye a szerelme a fiut, de az enyem vele ertett egyet es nem mondja meg, hogy ki beszelt ki a hatam mogott.


Egyreszt ezt nem tartom logikusnak es normalisnak, masreszt nem vagyok idegesito.

Maximum amikor megjott, vagy ehes vagyok, nyugos leszek es hajlamos vagyok szenvedni, de nem vagyok sertodekeny es hisztis sem annyira.

Ertelmesnek tartom magam (orvosin tanulok) es egesz jo a humorom is, a kulsomre is figyelek, ezert vegkepp nem ertem miert vagyok szegyelni valo.


A masik kerdesem az lenne, hogy az en sajat lakasomban elunk es csak a rezsi felet hajlando figyelni.

Ez igy rendben van? :D

Ugy erzem ennyi bele ferne, foleg, hogy o ket-hatomszor tobbet keres, mint en.

Felreertes ne essek, nagyon figyelmes es bujos, es sokszor meglep es fizet sok mindent, de akkor is ugy erzem, hogy ha en vettem egy lakast, es benne el velem valaki, akkor neki kell a rezsit fizetni.


Egyebkent megbizom benne teljesen, egyaltalan nem "csajozos" tipus, ezt a ket dolgoz nem ertem benne egyedul.


Mit tanacsoltok, hogy tudom megoldani a problemakat?


(Probaltam beszelni vele termeszetesen, de vagy magaba fordul es nem szolal meg, vagy duhos lesz es felemeli a hangsulyat es egy ido utan ott hagy.)


(Nem vagyok egy szerencsetlen, hatarozatlan tipus egyebkent.)


Koszonom!

L/22



2016. okt. 22. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
"Nem vagyok egy szerencsetlen, hatarozatlan tipus egyebkent." - azt latom. A pasid, aki rajtad eloskodik nagyjabol, mikozben konkretan szarik rad, es meg idegesitonek is tart, mig te ahelyett hogy helyre raknad ezt a hapekot, idejossz kerdezoskodni. Szerintem tudod, hogy mit kene tenned csak nem mersz belegondolni, pedig ideje lenne.
2016. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, szerintem mindenki idegesítő néha, mivel nincsen olyan, hogy valakinek az összes létező tulajdonságát szereted, különösen, ha együtt is éltek. Szerintem ne akadj ki emiatt. Majd akkor lesz gond, ha már nem figyel oda rád, és elhidegültök egymástól.
2016. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Elsonek: 2 ev alatt egyszer vesztunk ossze es allandoan egyutt vagyunk, utazgatunk, szoktunk egyutt dolgozni is, raadasul nagyon hasonlitunk, szeretjuk egymast, minden rendben van. A rezsi dolog zavar egyedul, illetve most ez a kibeszeles dolog.


Masodiknak: Egyetertek, mindenki idegesito egy ido utan, de ha egy kozos baratunk a sajat parom ellen uszit, az nem tetszik. Es fogalmam sincs, kivel kell vigyaznom. Mielott belekezdek a kemkedesbe, gondoltam hatha van valakinek egy kezenfoghatobb otlete!


Szoval az az igazi kerdes, hogy hogyan beszelhetnek vele, hogy ne menekuljon, mert o rosszul erzi magat a helyzetben?


Koszonom, hogy szakitottatok idot ram!

2016. okt. 22. 20:36
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Ha a lakás rendbentartásába fektet energiát(kép felfúrása, festések), a javítások felét fizeti, a házimunka felét elvégzi, és ezeken felül néha meghív vagy vesz ajándékot csak úgy, akkor én nem fizettetném vele a teljes rezsit.


Amúgy, ha csak lakik benne, és nincs belefektetett munkája, elkérném a teljjes rezsit.


Az első meg nem probléma, mindenki idegesítő néha. Ilyen miatt nem kell bevédenie téged. Max annyit mondhatna, hogy ő ezt és ezt a tulajdonságod szereti, vagy ezek ellenére is klassz nő vagy.

2016. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Harmadik: Ertem! Koszonom az igazan hasznos valaszt!
2016. okt. 22. 20:45
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
Nem semmi, hogy 22 éves korodra össze tudtál gyűjteni egy lakásra valót! Gratulálok!
2016. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%

1. De, idegesítő vagy. Nem elég, hogy nyűgösködsz, még akarnok módjára cseszteted is vele, amíg ott nem hagy.


2. Ha ő fizeti a teljes rezsit, akkor te odaadod neki a ház felét, vagy mi? Naná, hogy a fele rezsi az övé, nem pedig az egész. A meló viszont csak a tied: a TE házad, banyek. Nem az övé, és nem is közös!

Kérhetsz tőle albérleti díjat, ha már ilyen lehúzós r. vagy, de hogy ő trógeroljon a te házadon, és még fizessen is? Nonszensz.

2016. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Ahaaaa... Gratula hogy ennyi idősen tanulás mellett lakásod van. Anyád-apád odabaszta a segged alá xD pff...

Attól hogy a "tied" a lakás s ő ott él + segíti a havi fenntartásban, Mi a f*€# bajod van?!


Szegényem agytalan vagy.


Igenis idegesítő vagy! Pasim is egyből rávágta az első pár mondat után xD


Ahhoz képest hogy orvosin tanulsz a szimpla paraszti IQ-d sincs meg. A tanárok is biztos le vannak előre kenve xD

Meg kicsit elvakít a rózsaszín köd, ébredj fel és ne legyél 8éves.


5éve vagyok párommal s ha megjegyzi hogy bunkó vagyok én poénosan rávágom: Még szép ><

Meg hogy: Lehet házi sárkány vagyok, de azért szeretsz nem?


Meg ha olyan jó humorod lenne/vicces lennél, akkor nem itt irogatnál hanem bunkó-viccesen visszavágnál a pasidnak.

Kell a kapcsolatba a flegma de vicces beszólás olykor, mert ellaposodna.


Rezsi... Fele fele, az a normális, pl anyámé a ház náluk, de a pasija fizeti a havi kiadások felét. S ez MINDENHOL ÍGY VAN.


Meg lehet hogy jelenleg lejáratni próbálod, de csak magadat égeted. S biztos az is, hogy abból a 2-3x annyi fizujából kinyalja a segged csak mivel elkényeztetett vagy fel se tűnik neked!


Sok olyan szerencsétlen pasas van, aki kifogja az olyan anyuci-apuci kislányát és semmi se elég nekik, mert ahhoz szoktak, mindent megkapnak, mint ahogyan te a lakást.


Képzeld én dolgozok a jövőmért, amit én párommal alapítok/alakítok, nem pedig a seggem alá basszák...


Kicsit gondolkodj el, elméletben nem vagy már gyerek és kérj bocsánatot pasidtól, hogy le akartad hordani!


A kedves retardált kommentelő, aki pedig elhordta a faszit az is szálljon magába és szégyelje a pofáját... Szánalmasak az ilyen nők...s miattatok hordják el az ÉRTELMES NŐKET!

Gratulálni tudok.

23-N

2016. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%

Anyámé a ház, és a pasija minden pénzét odaadja neki, úgyis ő tudja, mit kell venni, fizetni.

De ez nem csak járás, kapcsolt, komolyan el vannak köteleződve. Szóval nincs mindenhol úgy, ettől függetlenül 22 évesen nem látok abban nagy gázt, hogy így van, úgyse biztos, hogy örökre együtt lesznek.

2016. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ezt nem ertem honnan vettetek, hogy elkenyeztetett vagyok. Orokoltunk egy nagy hazat, amit edesanyam es az apukam epitettek, mert kemenyen dolgoztak, de sajnos nehany eve az apukam elhalalozott egy sulyos betegsegben.

Egyebkent meg az elmeleti oktatas es a szakmai gyakorlatok mellet negy helyen dolgozom. Ez nem egeszen tudom hanyatokra igaz, plusz a jo jegyeimert kapok osztondijat is. Igy azert ossze lehet szedni egy kis penzt, probaljatok ki.

A hangsulyt (habar nem hallom, el tudom kepzelni) kikerem maganak, kisse olyan tipikus atlagos magyar emberesnek tunik.

Az osszes felmerulo koltseget elfelezzuk, az utazasokat is, amikor tudom meglepem aprosagokkal en is ot, de amig en biztositom neki, hogy negyed orara lakjon a munkahelyetol es ne kelljen reggel harom oraval korabban kelnie, hogy beerjen a munkahelyere idoben, addig szerintem nem hal bele 30.000 Ft-ba, foleg, hogy joval tobbet keres, mint en a negy munkahelyemen.

Nem szoktam hisztizni, tokeletesen kijovunk es majdnem mindenben egyetertunk, szerencsere harmonikus az eletunk egyutt, de ezt en pont mashogy kepzelem el, mint o, ezert kerdeztem meg masokat, hogy hogy latjak. Raadasul teljesen normaisan kerdeztem, es szeretnem, ha ertelmes emberek valaszolnanak.

Egyebkent lehet szavazni, ki kivel ert egyet?

2016. okt. 23. 04:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!