Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókos kérdés, többi a leírásban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókos kérdés, többi a leírásban?

Figyelt kérdés

Mi a véleményed egy lányról, aki 15 éves és még nem csókolózott?


Mi a véleményed egy lányról, aki 18 éves és még nem csókolózott?


Mi a véleményed egy lányról, aki 20 éves és még nem csókolózott?


Mi a véleményed egy lányról, aki 23 éves és még nem csókolózott?


Mi a véleményed egy lányról, aki 25 éves és még nem csókolózott?



2016. júl. 7. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Mi a f_sz értelme ezeknek a kérdéseknek?
2016. júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem az határozza meg az embert, hogy mennyire volt kelendő a múltja során. Mindenkinek magánügye, sose kérdeznék rá ilyenre, szóval soha nem is gondolnék semmit ezekről a lányokról.
2016. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

szerintem ha 15 évesen még nem, azzal nincs gond

18 évesen már furcsa

fölötte még érdekesebb

2016. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Normáis.


Érdekes.


Én is ekkor estem át rajta, semmi gond.


Hmmm... Aranyos.


Remélem nem is akarja... Nekem szánta az ég!

2016. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

15: dicséretes

18: normális

20: elmegy, de peches vagy problémás a lány

23: nagyon peches/nagyon problémás

25: elszaladt mellette annyi jó, amiből kimaradt, szegény

2016. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én lassan már az utolsó "kategóriát" taposom. És én borzalmasan érzem magamat emiatt, egy selejtnek, hogy tényleg ennyire rossz vagyok külsőleg, belsőleg? Tényleg minden hülye talál magának párt, csak én nem? Ezer ok lehet, van ennek, hogy így alakult, de szerintem ez semmiképp se erény, hogy valaki még egy csókig sem jutott senkivel se.
2016. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


Ne érezd rosszul magad - majd jön neked is jó leosztás. Arra pedig ne hallgass, hogy "zsáj mennyi mindnbő maratt ki", mert annyira azért nem. A szerelem hiánya rosszabb, a csók önmagában nem egy nagy szám (sajnos tapasztalat).

2016. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én csak 20 vagyok, de így is eléggé aláássa az önbizalmam, hogy még nem volt senkim.
2016. júl. 7. 15:20
 9/10 Titusztitusz ***** válasza:
Semmi véleményem nincs a dologrol...Majd csókolózik az illető lány akkor, amikor úgy érzi, hogy ITT AZ IDEJE...Ezt az időt pedig nem az életkor dönti el sohasem...
2016. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
22 voltam. Nem nagy szám, de nagy teher esett le a vállamról miután megtörtént. Előtte én is selejtnek éreztem magam. Utána viszont nem értettem mi ebben az olyan nagy dolog. Arról nem is beszélve, hogy hiába vagy kezdő mindenki máshogy szereti ezért új párkapcsolatban is össze kell szokni ilyen téren is. Nem vagy hátrányba.
2016. júl. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!