Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom egy hulye faces kérdés,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom egy hulye faces kérdés, de akkor is a lány mit érzett?

Figyelt kérdés

bejelolt facen egy ismeretlen lány, életemben 1-2x ha láttam, gondoltam nem leszek bunkó, így visszajeloltem, aztán rá is koszontem

-szia, ne haragudj, de ismerjuk egymást?

-szia nem.

-akkor miért jeloltél be?

-én nem jeloltelek be, te jeloltél engem.


erre én olyan mérges lettem, hogy letiltottam és a haverom másnap meg is kérdezte, hogy miért jelolok be valakit, ha utána letiltom. mondom wtf???

tudom, hogy nem kéne vele foglakozni, de elgondolkoztam rajta, így kiírtam a kérdést. én lelki betegségre gyanakodok, ha a normális válaszolók kozott bebizonyosul hogy tényleg az, akkor megírom neki, hogy találkozni szeretnék vele és elviszem ot a psichológushoz.


A kérdésem komoly! ha tényleg lelkisérult és nem emlékszik, hogy mit csinál, akkor úgy érzem, hogy segítenem kell rajta!



#Facebook #lány #tiltás #jelölés #ossze vissza beszélés #lelkisérult
2016. dec. 3. 23:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az amnézia az emlékezeti funkciók kisebb vagy nagyobb mértékű, átmeneti vagy tartós sérülése.


Tessék, csak neked, csak most, hogy legyen valami hasznos is itt. Ja meg mert olyan aranyosan fogalmaztál az előző válaszokról. :D

Ja meg hogy egy pöppenetnyit nőjön az intelligenciád, ha már épp én válaszolok.


Szerintem aludj egy jó nagyot, meg merem kockáztatni, hogy ez az ügy várhat 10 órát.


#a személy, aki megfogott

2016. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
A face csinálta mindezt. Ő ajánlotta egyikőtöket a másiknak. Én is jártam már így. Egy ismerősöm megjelent, mintha bejelölt volna, csak nem megerősíteni lehetett, hanem a jelölést visszaigazolni, vagy miafene. Rányomtam, akkor meg úgy látszott, hogy én jelöltem be, és a mai napig ott lóg a levegőben, hogy én bejelöltem az illetőt, és még nem igazolt vissza. Tehát lényegében szívat a face. Bizonyos értelemben maga generálja az ismeretségeket. Pontosabban a jelöléseket.
2016. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Esztroj ***** válasza:

Értelmes válasz kell? A legértelmesebb az: *mély levegő*

Kifogtál egy hülyét

Nem bonyolult, senki nem számít ilyen emberekre akik megkérdezik az ismerettséget, lehet hogy csak nem akart beégni...vagy szimplán hülye

De ez nem amnézia meg lelki sérültség te kis buta, ezt 19 évesen illene tudnod ;)

2016. dec. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
kapja be a face akkor! akkor lehet elnézést kell kérnem tole. koszonom 11 es. pontosan tudom a %odból melik válaszok a tieid :) mellesleg nekem felesleges aludnom mert holnap csak délre megyek dolgozni addig meg lazán megnézek 3 filmet. de jó éjt neked :D
2016. dec. 4. 00:32
 15/17 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem, hogy 19 évesen, vasárnap is dolgozol 😟


Najó, leálltam, nem kötök bele másba 😄

Have nice dreams! Zzz

2016. dec. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

jól van nem tartom magam tanult embernek meg mondom oszintén. 7 általánossal szerintem nem is csoda. íg szerintem leesett hogy miért dolgozok vasárnap is :)) tudod ahhoz képest hogy 7 általánosom van egyenlore eléggé mennek a biznisek :))


thx and good nigth

2016. dec. 4. 00:47
 17/17 Vy válasza:
A csaj simán hárítani próbált. :D Azt hitte, hogy gyűjtögetheti ész nélkül az ismerősöket (mert hát úgy menő, ha a maximális 5000 db ismerőse neki is megvan...), és így, hogy te rákérdeztél, hogy miért jelölt be, ő meg nem tudott rá észérvet írni (elvégre azt nem mondhatja, hogy csak azért, hogy eggyel több ismerőse legyen :D), így bevágott valami dumát, amire már te se tudtál neki mit írni. :D Nekem is volt már ilyen, akkor az illető szintén ezzel takarózott, hogy nem ő jelölt be engem, hanem én őt... De én meg hülye nem vagyok, tudom, mit csinálok, úgyhogy én is letiltottam a fenébe, gyűjtögesse máshol az ismerőseit, engem nem fog. :D
2016. dec. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!