Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetném el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el az iránta érzett szerelmem?

Figyelt kérdés

Van egy lány kivel 3 éve ismerkedtem meg, akkor beleszerettem. Egy ideig úgy tűnt legalább is számomra hogy lehet kettőn közt valami de mint az kiderült csak barátként tekint rám, hiába mondja hogy kezd többet érezni irántam, én ebből kb semmit nem veszek észre, még az is ritkaság számba megy ha megpuszilhatom (mondjuk tudom azt hogy mivel az előző barátja nagyon megalázta a szakításukkor azóta fél az érintéstől és minden egyéb ilyentől is)

A kérdésem az lenne hogy hogyan felejthetném el az iránta érzett hatalmas szerelmem úgy hogy a barátság megmaradjon?

Mert ő nagyon fontos nekem barátként is!

18/F

17/L



2014. okt. 17. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom, nem tudod.... sehogy :(
2014. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig ez igy nem mehet tovabb, muszály valaminek történnie, mert ezt igy nem bírom tovabb, viszont vele is muszály találkoznom, mert egyedul az ő jóvoltából tudok itt a környéken lovagolni, eddig is ő tanította meg amit csak tudok a lovakról és amennyire tudok lovagolni, azt is ő tanította meg. Ráadásul most anyámék folyton csesztetnek hogy sportoljak valamit, és az egyetlen sport amit most el tudnék viselni és amit szeretek is, az a lovaglás.
2014. okt. 17. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben voltam mint te. 8hónapig voltam egy ilyen kapcsolatba nagyon nehéz volt el viselni. Ott is hagytam majd később ő kereset fel. És össze jöttünk ahogy el fogadott ki is szeretem belőle , nekem már csak egy barát ő meg fülig szerelmes belém.
2014. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mond el neki mit érzel
2014. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam már neki többször hogy mit érzek, igaz csak SMSben, meg viberen leírva, sajnos szóban még nem mondtam neki! :(
2014. okt. 30. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!