Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy módszer sem működik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy módszer sem működik, de akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szokásos sablonsztori az enyém is. Van egy srác, akibe beleszerettem (sajnos) ésatöbbi. Ennek már lassan fél éve. Mivel kb háromszor találkoztunk (utoljára nyáron) igazából a fejemben egy idealizált kép alakult róla ki. És bármennyire is próbálkoztam nem jött össze, hogy elfelejtsem, sőt, csak egyre rosszabb lett az egész...

Itt a gyakorin rengeteg olyan kèrdés van, hogy hogyan felejtsünk el valakit. És minden válaszban kb az áll, hogy "járj el bulizni"/"fektess több időt a tanulásba"/"lógj többet a barátaiddal" stb. Hát nálam ezek közül egyik sem működött. Szóval mi a tökömet csináljak, hogy végre el tudjam felejteni? Tudok egyáltalán csinálni valamit?



2016. dec. 4. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
depizz be egy hétre, gondold át hogy mi minden történt ami hiányzik felőle, aztán állj fel, és szard le az egészet! menny tovább! :)
2016. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy az eslő korrekten megmondta mit kell tenni:D.

Nagyon sajnállak amúgy sokszor voltam én is amúgy így...igaz nekem drog+pia+nyugtató szokott segíteni a depis korszak kiheverésében, de csak azért mert egy gyökér vagyok néha.



Aztán jött a következő, bár az ilyen keményebb "szerelmeket" nem felejtették de legalább lecumiztak nem sok, viszont kevés :/

2016. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát ha nem tudod elfelejteni létesíts vele normális dolgokat majd ha még sem megy a vele lévő betelés erőszakold meg egyfojtában meg míg végül eltudod engedni de ha nem megy egyfojtában erőszakold meg. A legjobb megoldás mindenre a helyes tömeggyártás mindenre.
2016. dec. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!