Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tetszik nekem ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tetszik nekem ennyire Ronnie O'Sullivan?

Figyelt kérdés
Most nezem az UK champion dontojet Mark Selby ellen (o sem csunya amugy) es ahj nagyon megtetszett Ronnie.. Az hogy mindig bal kezzel kezd meg a szokasai meg minden.. Mar regota kovetem a snookert szoval ez nem most alakult ki bennem..

2016. dec. 4. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahj, amikor egy tinilány nézi a "férfi" sportot. Valószínűleg a stílusa miatt jön be neked. Nem véletlenül neki van a legnagyobb szurkoló tábora.


Akkor szokott probléma lenni, ha egy tipikusan lassú játékos ellen kell játszania és megy az adok-kapok, mert akkor kiesik a ritmusból és olyankor veszít.

2016. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok. De amugy meg miert baj az ha nezem mert erdekel?? Nem tudom miert kell ennyire lenezni ha egy lany nez ferfi sportot.. De mindegy is. Nem csak azert nezem mert tetszik Ronnie hanem mert erdekel a jatek es szeretem nezni az osszes jatekost.
2016. dec. 4. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:

"17 vagyok." Vagyis tini :D.


Ezért is raktam időzjelek közé a férfi sportot. Nincs ezzel semmi gond. Jó játék és az ilyen championokon komoly szinten művelik.


Ettől függetlenül a személyes kedvencem az ez: https://www.youtube.com/watch?v=_nTq45A5MV0. Ezt csak erre mi felénk Békés megyében művelik.

2016. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En fiu letemre nem ertem a snookert. De ismerem a pasit, tudom is hogy nez ki, es jellegzetes egyedi stilusa van es gondolom emiatt.

18f aki imad biliardozni de nem ert meg ahhoz sem

2016. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem helyes, de jó a kisugárzása, a grimaszai meg... :D


Szeretem, ráadásul jó játékos.


27 "nem tini" L

2016. dec. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
L-ként snookert nézel? ez tök jó! és a grimaszok nem furák?
2016. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Imadom a snookert😂 Neem en is imadom amilyen fejeket vagnak:D Selby es Ronnie a ket kedvencem
2016. dec. 6. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:
jövő héten home series újabb állomása
2016. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se furi hogy lányként nézed, én is pici korom óta nézem, nagy fan vagyok. Gyerek és tinikoromban nagy Robertson fan voltam, mostmàr inkább Trump. Játékstílus miatt. Imádom. Na meg a fejlődés amin keresztül ment. Régebben totál forrófejű volt, most már kevésbé.

20/(szerintem már nem tini)L

2016. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!