Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert gondolok folyton a csókra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolok folyton a csókra?

Figyelt kérdés

Csókolóztam egy sráccal a múltkori buliban. Mindketten ittunk, jól éreztük magunkat, de csak látásból ismertük egymást. (Ő másik suliba jár)Bár régen már próbálkozott nálam, de akkor nem volt semmi.

Rólam tudni kell, hogy még nem csókolóztam azelőtt, barátom se volt még. Mindig azt mondogattam, hogy én nem tudnék kavarni olyannal akit nem ismerek... Tévedtem... Bűntudatom van miatta, úgy érzem nem kellett volna annyit innom, és akkor nem történt volna semmi(valószínű félek a szerelemtől, kissé gátlásos vagyok) Viszont jól éreztem magamat, azóta csak rá tudok gondolni... Pedig utána nem keresett.

Szóval nem tudom, hogy most mi van, lehet, hogy csak azért visel meg ennyire mert ez volt az első csókom? Hogy tudnám túltenni magam rajta?

17/l

17/f

Bocsi, ha zavaros lett.


2016. dec. 6. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg "átverésnek" érzed így a dolgot.

De igazából én se csókolóztam még senkivel, úgyhogy tanácsot se sokat tudok adni.

16F

2016. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet ,hogy akarnád folytatni a sráccal 8akár a csókot akár kapcsolatot kezdeni) de ő akkor "csak a pillanatnak" élt ahogy te is és ezért nem keresett. Meg ezek szerint régen "leráztad". lehet hogy ezért se keresett.


Előbb-utóbb efelejted.

2016. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hormonok
2016. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

Igazatok van

2016. dec. 6. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!