Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álomfejtés és tudat alatti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álomfejtés és tudat alatti szerelem?! 13/L

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal, hogy tudom a legtöbb ember fiatalnak tart ehhez a kérdéshez, de aki ért hozzá remélem tud nekem válaszolni.

Mióta átkerültem a 8 osztályos gimnáziumba azóta mindenki azt hiszi hogy belezúgtam egy osztálytásramba.Én nem így érzem, máshoz húz a szívem.Viszont mostanában egyre többet álmodok az osztálytársammal.Az álmaim valószerűtlenek (mindigis azok voltak), de még is olyan valóságosnak tűnnek.Egyre és egyre kellemetlenebb dolgokat álmodok: kézen fogva sétálunk és beszélgetünk, megölel, úgy néz rám,olyan csillogó és izgatott szemekkel mint a valóságban is szokott,úgy mosolyog rám álmomban is mint személyesen az iskolában, előző álmomban már meg is csókolt.

Egyre kellemetlenebbül érzem magam ahogy mindenki mondja hogy az álmoknak jelentésük van.


A kérdésem az lenne a hozzáértők felé, hogy lehet-e abban igazság , hogy tudat alatt valóban szeretem csak eddíg nem jöttem rá?



2016. dec. 6. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem hiszek az ilyesmikben, hogy tudat alatti szerelem..

Ha valakibe szerelmes vagy, azt ébren is tudod..


...szerintem

2016. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, de ez egyre furább
2016. dec. 6. 22:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Szoktál pisilni, amikor róla álmodsz?
2016. dec. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én úgy fogalmazom,hogy erotikusan vonzódsz hozzá.


A szerelem,az sokkal bonyolultabb érzés,mint amiről írtál.

2016. dec. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TellMeMore válasza:
Először is, baromságnak tartom, hogy ha róla álmodsz vonzódni fogsz hozzá. Minél többet mondják neked és gondolsz rá annál biztosabb, hogy róla is fogsz álmodni mivel az álmainkban nagyrészt az aznap történt eseményeket dolgozzuk fel. Ha nem tudod kontrollálni az álmaid (lehet kontrollálni) akkor próbáld meg elterelni róla a gondolataid, keress valami olyan elfoglaltságot ami kiveri a fejedből és garantálom, hogy a büdös életbe nem fogsz róla álmodni többet.
2016. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TellMeMore válasza:
Mellesleg egyet értek az #1 kommentelővel, a tudat alattidnak ehhez semmi köze, más dolog fantáziálni valakiről akár amikor ébren vagy akár pedig álmodban és más dolog szerelmesnek lenni.
2016. dec. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"úgy néz rám,olyan csillogó és izgatott szemekkel mint a valóságban is szokott, úgy mosolyog rám álmomban is mint személyesen az iskolában"


Ez alapján nem úgy beszélsz róla, mint aki teljesen kirekesztené az érzelmeiből.

Az egy dolog, hogy más felé húz a szíved, attól még tanúsíthatsz érzelmeket a srác iránt is.


Ahhoz hogy mások azt higgyék, belezúgtál ebbe a srácba, kell valami alap. Alaptalanul nem hiszem hogy ilyet állítanának, akkor addig dobálóznának a nevekkel, míg nem találnak valaki olyat, akinél tényleg olyan reakciót látnak, mint várnak.


A tiltakozás egy ilyen, akármilyen furának tűnik. Volt olyan osztálytársam, akit finoman szólva nem kedveltem, mert idegesített, de viszont szexuálisan vonzódtam hozzá. Később kiderült, hogy ő amúgy "szerelmes" volt belém.


Az álmoknak szerintem nincs nagy jelentőségük, te teszed csupán azzá. Ha valóban nem érdekelne a srác, nem foglalkoznál ilyen irracionális dolgokkal, hogy álomfejtés, csak élnéd nyugisan az életed, és nem törődnél azzal, hgy más miket hadovál rólad.

2016. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mint pszichológus tanuló elárulom, hogy az álomfejtést teljesen elutasítja már a mai társadalom. Ahogy előttem is írták az álmoknak annyi jelentősége van, hogy a napi történéseket dolgozza fel az agyunk, és mivel olyan sokat említik neked a fiút, biztos szoktál gondolkodni rajta, így éjjel az agyad megpróbálja ezt feldolgozni, értelmezni, elraktározni és ezért álmodsz a fiúval. Érzéseid lehetnek iránta, de ennek semmi köze az álmokhoz. Az álmok nem jósolnak, jeleznek előre dolgokat, csak tényeket közölnek vagy egy üzenetet kódolnak. Az, hogy vele álmodsz meg azt mutatja, hogy sokat gondolsz rá napközben.
2016. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Privátba leírnád egy kicsit részletesebben? Velem is ez van, csak nekem nem a többiek mondják, hanem az osztálytársam hiszi azt, hogy szeretem (nem lényeges, hogy honnan tudom, de nem ő mondta). Nekem más ,,tetszik", de én is rengetegszer álmodtam már az osztálytársammal. 13/L
2016. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!