Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem, megöl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem, megöl a tudat, hogy nem lehetek vel, mitől lehet jobb?

Figyelt kérdés
6 évig egy osztályba jártunk, de mi elköltöztünk, 1 évvel rá ők meg kimentek Németországba. 370 km a távolság, találkoztunk nyáron egy,meglepetés bulin, azóta érzem, hogy mennyire szeretem,és nagyon hiányzik. Nemrég teljesen véletlenül összefutottunk, ettől csak rosszab lett, mert akárhányszor meglátom újra belé szeretek. Nem tudom kiverni a fejemből. Kapcsolatot szinte nem tudok vele létesíteni, nagyon ritkán elérhető.

2015. febr. 1. 22:01
 1/5 Bekken'Bauer ***** válasza:

Na ez feladja a leckét,kemény dió. viszont én ezt tenném:

telefonszám,email cím, a létező összes elérhetőség, aztán a tudtára adnám hogy mit érzek,és legalább kiadod magadból!

És kivánom hogy ezt a sok km-t sikerüljön legyőzni valahogyan, aki kimegy külföldre nem mindenki marad örökre. Remélem megoldódik a helyzet!

2015. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak félek rosszul reagál a vallomásra és tönkremegy a barátságunk.
2015. febr. 1. 22:12
 3/5 Bekken'Bauer ***** válasza:
vezesd rá szépen lépésenként, de vigyázz arra hogy ne is húzd túl hogy mit szeretnél mondani! :) Sok sikert kivánok!!! Nálunk is a távkapcsolat,nálunk kevesebb a táv,de mindent megteszek hogy ne szenvedjünk emiatt hátrányt.
2015. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és sok boldogságot kívánok nektek! :)
2015. febr. 1. 22:26
 5/5 Bekken'Bauer ***** válasza:
Nagyon szépen köszönjük!! :) Szeretném nálatok is megoldódjon, hiszen tudom milyen ez,azért is irtam mert saját példámat idézi amit irtál.
2015. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!