Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt éltek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt éltek valakivel, szóltok, hogy munka/vizsga után csak órákkal késôbb mentek haza, mert pl. beültök még sörözni?

Figyelt kérdés
Barátom szerint az teljesen normális,ha nem jelenti be, szerintem viszont nagyon tapintatlan. Kerestem is többször telefonon, hogy mi lehet vele, de nem vette fel és nem is írt. Este 11-kor jött meg, két lány csoptársával ültek be valahova és azért nem szólt, mert "nem volt kedve". Az én lakásomban lakunk,de ezek után nem engedtem be. Egyébkent többször meg is csalt, ezért kimondottan érzékenyen érint,ha csak így eltűnik. Mit gondoltok errôl?

2016. máj. 27. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez alap nálunk. Egy 2 perces hívás vagy egy üzenet Viberen, szerintem nem nagy dolog.


Mondjuk felmerül bennem a kérdés, hogyha többször megcsalt, miért vagy még vele.

2016. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Tedd ki a cuccait az ajtó elé.

Mi olyan fél-egy órás késésnél nem szólunk,de ha több óráról van szó,akkor igen,hogy ne várjam hiába a kajával.

2016. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha többször meg is csalt, minek vagy még vele?
2016. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindig szólunk egymásnak. Főleg ha ennyire elhúzódik baromira meg lennénk ijedve mi lehet a másikkal.

De az, hogy nem volt kedve szólni elég elszomorító, főleg ha meg is csalt már nem egyszer. Bár én a többszöri megcsalás után biztos nem lennék vele együtt.

2016. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

A férjem általában pár órával később ér haza munkából, mint én, úgyhogy azt külön nem jelentem be, ha abban az időben beülök pár kollégával valahová, csak simán elmesélem később. De volt, hogy spontán összefutottam ismerősökkel, sokáig maradtam és közben elfelejtettem szólni, bár talán idáig kétszer. Ő sem szokott mindig szólni, ha (munka mellett estin tanul most) óra után beül pár sörre a csoporttársaival, de az ilyen 1-2 órás dolgokat nem is várom, hogy belejentse. Ha több időről van szó, alap, hogy szólunk, egy üzenet fél percig tart, bár nem tragédia az sem, ha ez időnként elmarad.


Nálatok azért komolyabb problémák vannak, mint az, hogy most nem szól ha pár órát csúszik.. Ha már nincs bizalom, meg megcsalás van a történetben, komolyan nem értem, miért erőlteted ezt a kapcsolatot..

2016. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez lenne az alap. De ilyen tahóval miért élsz még együtt? Én első megcsalásnál dobtam volna ki a francba, főleg úgy, hogy nálam héderel, de azutánj főleg, hogy megbocsátás után nem húzza be fülét-farkát és nem próbál meg a kedvedre tenni...
2016. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

"Egyébkent többször meg is csalt2


megérdemled a sorsodat. Aki hagyja hogy kihasználják, azt ki is fogják tudni használni.

2016. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Elore szolok neki: hova megyek, kikkel, meddig leszek. Alap, h barmelyik progimra johet o is a meghivasom nelkul, ha van kedve.

N

2016. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tapló dolog.

A "nem volt kedve" - meg azt jelenti, volt az eszében, csak túllépett rajta... rajtad is túl fog.

2016. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Mindig szolunk,sot ha elore tudjuk,mar korabban leegyeztetjuk h "belefer-e".
2016. máj. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!