Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tanácsoltok? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsoltok? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány a suliban, aki tetszik. Egy évfolyamba járunk, és egy faktra. Beszélni még nem igazán beszéltem vele, és tudom, mindennek a kulcsa, de nem tudom, hogy milyen indítékkal lehetne beszélgetést kezdeményezni, hol kezdjem el. A jelöld be fb-n típusú megoldások felejtősek, szerintem ennek a jelölgetésnek semmi értelme. 16F

2016. dec. 9. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
hát beszélgessetek pl olyan dologról amit mindketten szerettek és már meg is van
2016. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor van fakt odamesz hozzá, hogy segítsen neked, utána meg beszélgettek, sulis dolgokról,

Esetleg kerdezd meg tőle, hogy odaülhetsz-e mellé :D

2016. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kezd mondjuk azzal hogy nem érresz egy feladatot segítsen. Aztán beszélgettek oda ülsz mellé. Aztán egyre gyakrabban beszéltek majd így jobban megismered őt aztán ha úgy látod tetszel neki akkor mond el mit érzel nekem ez a véleményem remélem segítettem
2016. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!