Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, mit tegyek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, mit tegyek, hogy ne zavarjon ilyen hülyeség? 18/L

Figyelt kérdés
A barátommal lassan egy éve vagyunk együtt. Neki mindig is voltak barátai, beleértve fiú lány , már nagyon sok éve összejár ugyanazokkal. Ő most 19 éves. Neki olyan barátai vannak akikkel eltud menni helyekre, eljár inni és csak kint lógnak a városban és elvannak, esetleg felmennek egymáshoz. Én nem lakok vele egy városban. Nekem soha nem voltak ilyen barátaim, nagyon barátaim se voltak , soha nem voltam részeg ( nem bírom a piát annyira, pedig próbálkoztam), ami zavar is, de tartok tőle. Mindig amikor ilyen sztorit hallok, hogy úgy berúgott meg felhív részegen, egyszerűen bánt, zavar, pedig nem is mond és nem is csinál semmit rosszat. Az is bánt, ha csak éjjel kint van a haverjával, vagy ha állandóan járkál velük ide - oda vagy hozzájuk. Tudom, hogy azért zavar, mert irigy vagyok és féltékeny, mert én ezeket nem élhetem át. Most sincs senki, akivel tudnék menni, valamiért nem tudok olyan emberre találni, akivel tényleg jól érezném magam nem pedig kényszernek, hogy vele vagyok. Minden alkalommal fáj, ha közöl velem ilyet és talán megérti talán nem, de nem segít benne, hogy nekem is legyenek ilyen élményeim. Volt róla szó, hogy majd elvisz magával és bemutat embereknek, barátainak, de ez is teljesen el lett felejtve. Ha meg mondom, hogy ez nem esik jól és zavarnak dolgok ( elég féltékeny is tudok lenni, de nem úgy, hogy nézegessem a dolgait vagy mindig számok kérjek rajta dolgokat és nem is hisztizek be, csak rettegek, hogy megcsal, de én is tudom, hogy ez butaság, okot se ad rá, csak közvetlenebb az emberekkel mint én és mindenkivel jó indulatú) akkor csak húzza a száját, hogy most ő mit tud ezzel csinálni, mit tud erre mondani. Mondja, hogy teljesen felesleges ez az egész ami a fejemben van, mert engem szeret és velem van, ők pedig mindig is a barátai voltak kisebb kora óta. Hiába, én nekem a fiú-lány barátság is nagyon fura és nem normális. Taszít egyszerűen, de örülnék ha nem zavarna és nekem is lenne egy fiú barátom, hogy megérthessem. Egy szóval nagyon magányosnak érzem ilyenkor magam, fáj és belerokkanok, hogy nap mint nap ezt érzem és már félek a következő naptól, hogy mit fogok hallani. Rettegek, hogy elmennek ezek az éveim és én nem "éltem", mert biztosan később fog ez visszaütni, amire nagyon nem vágyok.

2016. júl. 23. 19:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul azt is nagyon butaságnak tartom, hogy a saját páromra legyen irigy. Én nem akarom ezt, én boldog akarok lenni vele.
2016. júl. 23. 20:01
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Keress barátokat akikkel te is ki tudsz mozdulni. Csak erre tudok gondolni.
2016. júl. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
legyek irigy*
2016. júl. 23. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Uhh en vegigolvastam es hat ez engem is zavarna:/ viszont tenyleg mondd meg neki h legkozelebb hagy menj te is vele es te is osszehaverkodsz majd veluk megjobban es lehet talalsz majd egy legjobb baratnot vagy baratot:) /16L/
2016. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából attól félek, hogy talál nálam egy közvetlenebb lányt , akinek nincs ilyen problémája és magát is szereti és nincs kisebbségi érzése.

Találkoztam már pár ismerősével és barátjával, az egyikükkel el is kezdtem barátkozni (fiú), de nagyon csúnyán átbaszott és tönkre akarta tenni a kapcsolatunkat, az se esik jól, hogy most vele lóg újra, de elvileg megváltozott. Nem tudom mit higgyek róla.

2016. júl. 23. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem barátok nélkül rosszabb az élet mint szerelem nélkül. Próbálj meg barátokat szerezni és barátságokat építeni úgy, hogy közben a barátodat sem hanyagolod.
2016. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Habar lany vagyok, de engem meg a fiu helyeben te zavarbal ilyen viselkedessel...

Tudod a hibaid, megsem valtoztatsz rajtuk. Ne gorcsolj ra, hogy kivel fogod jol erezni magad es kivel nem, csak egyszeruen tolts idot emberekkel, es kialakulnak majd baratsagok. Torj ki a csigahazadbol, es ne arra az embrre toltsd ki a negativ energiaid aki a tarsad. Ha ennyire gorcsosen felsz hogy nem ugy tortennek a dolog ahogy szeretned, ne csodalkozz, ha kihat majd az eletedre.

2016. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Figyelj ha nem akarnék változtatni ki se írtam volna ezt. Nagyon változni szeretnék. Nem tudom hogy fogjak hozzá dolgokhoz vagy hátha más módszere nekem is bejön.
2016. júl. 24. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!