Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket ez zavarna egy párkapc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez zavarna egy párkapcsolaton belül?

Figyelt kérdés

Viszonylag feltűnő vagyok és sok srác fel szokott rám figyelni. Gyakran hívnak el ide-oda, de közben van párkapcsolatom, ami eléggé komoly. Persze megmondom mindig az illetőnek, hogy van párom, de volt már rá példa, hogy úgy reagáltak, hogy 'semmi sem tart örökké'. Volt már, hogy koncerten valaki a 'lábaim közé szaladt', és felkapott a nyakába. Próbáltam szólni, hogy tegyen le, de nem hallott, vagy nem tűnt fel neki az alkohol miatt, így meg kellett várni a dal végét.

Ha egy fiúval beszélgetek mondhatni passzív vagyok, ha kérdeznek válaszolok, nem feltétlen két szóban, van, hogy hosszabban, de visszakérdezni nem nagyon szoktam. És ez valahogy nem tűnik fel nekik, hogy lehet azért nem kérdezek, mert nem érdekelnek.

Titeket zavarna, ha ilyen barátnőtök lenne? Előre is köszi!

18/L és 19/F


2016. dec. 10. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez zavarná a fiúkat, nem tudom a barátod ezzel hogy van. Viszont szerintem nem kell szóbaelegyedni ha valakin látod hogy teszi neked a szépet, ha már van barátod.
2016. dec. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna. Mert olyan nincs, hogy valaki csak úgy az ember lába közé szalad és felkapja és nem tud leszállni róla.

Túl engedékeny vagy. Nem akarod vállalni a konfliktust és azt, hogy esetleg nem fog mindenki szeretni. Nem is kell mindenkinek szeretnie. Főleg nem idegeneknek. Ha zavarnak, nyugodtan el lehet őket küldeni, persze normális stílusban, de határozottan.

2016. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!