Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szid mindenkinek az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettinaa7766 kérdése:

Miért szid mindenkinek az exem?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem, 1 hónappal ezelőtt arra hivatkozva hogy belefáradt a veszekedésekbe. Semmit nem lehetett megbeszélni vele mert mindent hisztizésnek könyvelt el. Nagyon nagy volt köztünk a szerelem, én voltam neki az első is. Fél évig voltunk együtt. Egyáltalán nem haraggal váltunk el, zokogott is közben de viszont azóta olyan utálat van benne irántam es nem értem miert...szid, hord minden haverjanak meg hogy milyen rossz volt velem meg hogy en ilyen meg olyan szar voltam meg hogy csak idegesitettem, púp voltam a hátán es hogy örül hogy végre vége...velem nem ilyen volt mindig kimutatta a szeretetét...nem ertem miert csinalja ezt mikor sose csaltam meg mindig szeretettem es mindenben tamogattam...nagyon rosszul esik hogy ilyeneket mond rolam...elvileg o valaha szeretett engem...

2016. dec. 12. 11:25
 1/7 A kérdező kommentje:
nem tudom mier pazarol arra energiat hogy rolam beszeljen meg szapuljon mikor egyszer mar kitett es nem erdeklem...
2016. dec. 12. 11:35
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez csak a fájdalom mert hiányzol neki...néha én is beleesek ebbe a nem túl szimpatikus hibába mert annyira fáj hogy megpróbálod meggyőzni magadat hogy amúgy szar volt hogy ne fájjon és kívülről tiszta vagy belülről haldokolsz...nem a rossz indulat vezérli sokkal inkább a fájdalom, de ez nem mentesíti az alól amit csinál...
2016. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek elmondja h szar volt velem vegig meg ilyen olyan csajokrol beszel, meg kerdeztek h hianyzom-e neki es erre azt mondta h dehogy hianyzik orulok hogy vegre vege
2016. dec. 12. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:

nyugi, csak atesett a lo masik oldalara.


Orulj neki hogy megszabadultal tole.

2016. dec. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem lepett meg tul?
2016. dec. 12. 11:56
 6/7 anonim ***** válasza:
2016. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jo sok ideje lehet
2016. dec. 13. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!