Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha az exem azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az exem azok után hogy szakitottunk, mindenkinek elmondta hogy én ebben abban milyen voltam? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
már mindenki tud mindent rólam és a fiuk teljes mértékben elfordultak tőlem.csak páran maradtak velem de nem nagyon érzik át a problémát.

2012. máj. 20. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem speciel nem volt ilyen, mert jól választok társat.

Ami nem öl meg az erősebbé tesz. Ennyi. Ezzel mást nem tudsz kezdeni.

2012. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

semmit. ismerkednék és keresnék más barátokat...

jah és szídnám az illetőt mint a rosebb

2012. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bekakiltál éjjel?

Rossz voltál az ágyban?

Mi az az ebben-abban?

2012. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Máskor olyan fiúval kezdj bele kapcsolatba akiben tényleg teljesen megbízol
2012. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segiteni told máshova a pofád.A segitség nem kioktatással jár
2012. máj. 20. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Na, te kis agresszív. Talán az ágyban kellett volna így, aztán most nem rajtad röhögne mindenki.:D
2012. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, én pedig elkezdtem elmondani ami az igazság, a végén engem jelentettek fel rágalmazásért. fasza.
2012. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én úgy reagálnék, hogy "honnan is tudhatná milyen vagyok az ágyban? Abból az egy percből, amíg bírja, nem sok minden derül ki." A méret azért nem jó erre a célra, mert az könnyen kiderül, de a strapabírás minden pasinak Achilles-sarok.


24/N

2012. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!