Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, zavar párkapcsolatban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavar párkapcsolatban, ha egy duci lány még hízni szeretne?

Figyelt kérdés

Ha egy lány 161 cm, 68-70 kiló, de nem zavarja a duciság, sőt még hízni szeretne, az mennyire fura? Mennyire vagytok elutasítóak az iylennel?


16/L



2016. dec. 12. 13:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Számomra elfogadható...19/F.
2016. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát nekem a 68-70 is sok ehhez a magassághoz nem nagyon tud úgy eloszlani hogy az nekem tetsszen ezért sokkal inkább biztatnám hogy adjon le pár kilót tuti nem támogatnám hogy még hízzon valószínűleg egy idő után szakítanék is mert nem vonzódnék hozzá testileg 16/F
2016. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Meg hat ez nem csak esztetikai kerdes, nem egeszseges a tulsuly, kar ezt ilyen fiatalon onkent vallalni.
2016. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

engem nem zavarna mert nem kerulnek soha parkapcsolatba egy ilyen kover lannyal.


Amugy meg nem normalis szerintem.

2016. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Én egy dolgot nem értek:

miért??

Az 50 kilósok fogyni akarnak, a 80 kilósok hízni, mi a fene ez, elmondanátok?

2016. dec. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolsó! Arra én is kíváncsi lennék...
2016. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Mintha Eric Cartman lány verzióját hallanám xD

Ha az adott lány ilyen életmódot választ, akkor fog találni sexpartnert, talán élettársat is, de nagyon beszűkűl majd a választható mező mert mindenki az ellentétét szereti. pl én inkább járnék egy elöl deszka hátul léccel mint egy atom dagadt csajjal.

2016. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Miért akarsz hízni? Én ugyanekkora magasságú vagyok, 55 kiló, és még így is le akarok dobni néhány kilót :DD.

Még a 70 kiló is rengeteg, nem egészséges. Ha jobban szereted magad "testesebben" akkor max tartsd meg a mostani súlyod, de ennél jobban ne hízlald el magad.

2016. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Engem nem zavarna, én alapból a 100kg körüli lányokra hajtok :). Mennyit tervezel hízni, és hogyan?
2016. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem bejön 15/f
2016. dec. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!