Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, létezik olyan, hogy egy duci lány személyisége annyira magával ragad titeket, hogy a súlya már nem is zavar titeket?

Figyelt kérdés

Engem egy normális testalkatú férfi hívott el, pedig duci vagyok (176 cm/80kg). Azt mondta, hogy szerinte nagyon aranyos vagyok. Tudom, hogy nincs kőbe vésve, hogy csak hasonló testalkatú emberek jöhetnek össze, de körülöttem nem nyüzsögnek az ellenkező nem tagjai, és nem igazán tudom elhinni, hogy van olyan férfi, akit ne zavarna a duciság.


Szerintem kell lennie valami buktatónak a dologban.

Ti milyen esetben folyamodnátok olyanra, hogy közeledjetek egy ducihoz?


2016. aug. 11. 23:22
1 2
 1/19 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem a duciság nem zavarja az úgymond átlag testalkatú, néha, vagy egyáltalán nem sportoló palikat, mert nem érdekli sem a saját fizikuma, ebből kiindulva a másiké sem zavarja, ha van rajta felesleg. Legalábbis én így gondolom. Persze itt is vannak fokozatok. Te azért annyira nem vagy dagi, ahogy a paramétereidet látom.
2016. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Én is voltam már szerelmes olyan lányba, aki először nem tetszett, de ahogy jobban megismertem nagyon vonzó lett számomra.
2016. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Nos engem nem tudna meghatni semmilyen személyiséggel egy dagadt lány, ez biztos, de tudom, hogy vannak, akik az ilyesmire gerjednek pont, tehát őket nem is kell személyiséggel meghódítanod.


Másfelől viszont valószínűbb, hogy csak megfektetni akar.

2016. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a ducik, ne aggódj, tetszel neki, nincs hátsó szándéka.
2016. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A második barátnőm volt enyhén túlsúlyos, 70 kg körüli volt, de még a tűrhető határokon belül, olyan kis aranyos gombóc volt, megtetszett, összejöttünk, ahogy jobban megismertem, egyre jobban bejött külsőre is. Aztán végül ő csalt meg engem, nem én őt. :D
2016. aug. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

sőt képzeld olyan akiknek a duci alak a vonzóbb :P

nekem a legfontosabb, hogy nagyon kedves belsője legyen a lánynak és a duciság előny :)

ja és én vékony alkat vagyok :) csak, hogy a "hasonló testalkatos" dolgot is megtörjem :)


23F

2016. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Én 165cm vagyok és 80kg.

Volt már olyan pasim, aki kifejezetten a nagyon-nagyon vékony lányokat szerette. Chaten ismerkedtünk meg. Annyit beszélgettünk, leveleztünk, hogy gondolom már pont nem a súlyom érdekelte. Sokáig nagyon oda volt értem.


Néha van olyan., hogy eltérünk a zsánerünktől, mert találunk valamit a másikban, ami megihlet. Vagy ami szebb, értékesebb.


Szerintem nem ezzel a magassággal nem is számítasz ducinak. Inkább átlagosnak. Ne aggódj!

2016. aug. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Volt már, de akkoriban vékonyabb is volt egy picit. De nem jött össze.
2016. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%

170 cm és 56-57 kg vagyok, a barátom mondta, hogy elsőre olyan soványnak látott... Aztán mostanra megőrül értem (látom rajta, meg mondja is), de neki alapjáraton pl a picit ducibb lányok tetszettek mindig.

Ezek alapján a számok alapján nem vagy az a szétfolyós extrém dagadt kategória, szerintem ne aggódj, sok ilyesmi alkatú lány ismerősömnek van pasija régóta :)

2016. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Pedig hidd el, hogy van ez így. Tapasztalatból mondom, mint nő. Én 18 évesen kövérebb voltam, mint te. Alacsonyabb vagyok nálad és egy "picivel" (kb 5-6 kilóval) több voltam). Akkor összejöttem egy fiúval, akinek nagyon sokáig kellett bizonyítania, hogy elhiggyem, hogy tényleg nem csak le akar fektetni. Szinte irreális volt, hogy akarhat tőlem bármit is. A ruhámra, sminkemre, hajamra nagyon figyeltem, hogy jó legyen, szóval akkoriban nem gondoltam azt, hogy egy átlag testalkatú pasi meghódítása gondot okozna. De az a fiú 100x jobb pasi volt, mint amilyen lány én voltam. Sajnos ez nálam komplexusokat szült. Egy idő után elhittem, hogy tényleg szeret, de magamat mellette egyáltalán nem tudtam jól érezni. 2 éves kapcsolat volt, amikor vége lett. Utána eldöntöttem, hogy ennek véget vetek és a következő kapcsolatom nem ér így véget. Elkezdtem sportolni és az étrendemre is figyeltem. Lett egy edzőm, akivel igazán látványos sikereket értem el. Most 172/60 vagyok. 25 éves. Egy éve vagyok együtt egy férfivel (33). Most jön az igazi tapasztalat: tényleg nem a külső a lényeg. Ugyanis a párom tipikus "mackótestalkatú". De egyáltalán nem számít nekem. Most azt érzem, hogyha a külső szerint kellett volna a dolgoknak alakulnia, akkor a jelenlegivel évekkel ezelőtt illettem volna össze, a másik fiúval meg most. De továbbra sem a külső a lényeg. Ezt én még akkor nem tudtam.

Ezzel nem azt akartam sugallni, hogy az egyetlen megoldás arra, hogy megnyugodj, hogy lefogysz. Nekem már tényleg önértékelési gondjaim voltak. A legfontosabb, hogy te szeresd magad. Hidd el! Aztán te is könnyebben megérted, hogy más miért szeret! :)

2016. aug. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!