Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gondja van velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gondja van velem?

Figyelt kérdés

Rövidre fogom fogni!!

Reggelente nagyjából minden egyes nap látok egy lányt, eddig minden szép és jó, de ő általában vagy olvas, vagy a dölfet nézi és úgy sétál el mellettem, vagy pedig mintha direkt a másik irányba nézne :/.

Ma viszont erősen néztem, ha fogalmazhatok így, szugeráltam őt, meg így magamban mondtam, hogy nézz már fel, nézz már fel, hááát fel is nézett, aztán belenéztem a szemébe és ő is az enyémbe és láttam egy tudatos cselekvést, a száját jobbra húzta, de ez nem lehetett mosoly, mert ki az aki, úgy mosolyog, hogy csak az egyik oldalra elhúzza a száját, vagy ez mosoly volt?

Külsőre barna hajú és barna szemű a lány, én is barna szemű és barna hajú vagyok, huh de sok közös vonás :D, kb egy fejjel magasabb is vagyok, szóval csak akkor lenne gond a magasságommal, ha neki az extrém magas emberek jönnek be.. Külsőleg nincs semmi kifogálható rajtam szerintem, nincs 1 db pattanásom sem, a szemem is normális, szerintem az orrom is meg a szám is a helyén van, persze ettől függetlenül nem tetszhetek mindenkinek, de érted nem?? nem lehetett semmi oka mosolyogni rajtam, szóval esetleg szimpatizált velem?

én 17 éves vagyok, ő meg 15-16 éves lehet (gimnazista azt tudom, mert azt tudom még, hogy hova jár suliba..)

Mégis hosszú lett, szóval elnézést.



2016. dec. 15. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos kis szöveget ide rüttyentettél! Párszor elmosolyodtam rajta!:) szerintem tetszhetsz neki azért nem mer veled szemezni. Amúgy én is szoktam ugy mosolyogni! köszönj neki egyszer! 17/Lány
2016. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
melyik suliba jár? :D
2016. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!