Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy jobb legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy jobb legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt a volegenyemmel.. szeretjuk egymast..de valami nem mukodik koztunk.. sokat veszekszunk,..apro dolgokon is osszekapunk.. az a baj, hogy enis makacs vagyok, es o is.. mit tehetnék, hogy valamivel jobbá tegyem a kapcsolatunkat? probalok engedekenyebb is lenni.. nemtudom mit tegyek....Ő nekem az elso nagy Szerelmem :D... elvesziteni nem akarom a sok veszekedes miatt.. 😓 ha lehetseges akkor tanacsot kerek,nem kioktatast. koszonom.


19/L



2016. dec. 6. 05:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Kompromisszum, kommunikáció.

Ha ezek nincsenek, akkor annyi...attol, hogy első szerelem, még nem kell leragadni egy rossz kapcsolatban.

2016. dec. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom tudom...de nelkule nem megy... volt mar "szunet" koztunk...es nagyon rossz volt.. igazabol amikor nem vagyunk egyutt,akkor veszekszunk igazan...amikor egyutt vagyunk,akkor majdnem minden happy.. Hétköznaponként van az amikor nem vagyunk egyutt ,mert nem a kozelemben lakik,es dolgozik..csak hetvegen van nalam.. az a baj hogy elegge feltekeny tipus vagyok es leginkább csak magamnak szeretném őt... megszoktuk beszelni a problemainkat..alapjaraton nem rossz ez a kapcsolat , szeretem,a szex is jol mukodik, osszhang is megvan koztunk...csak a tavolsag a baj a reszemrol hogy nem lathatom minden nap...
2016. dec. 6. 07:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs mód esetleg, hogy osszekoltozzetek?

Miért volt "szunet" köztetek?

Ha nem tudsz benne megbízni, megette a fene, a birtoklási vágyad megfogja mérgezni ezt a kapcsolatot.

2016. dec. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Akkor a távolságot kell csökkenteni. Te is olyan tutujgatós fajta vagy, akinek kell az intenzív kontakt a másikkal, különben már bizonytalan leszel.

Ezt átmenetileg lehet orvosolni, pl hogy mindennap kommunikáltok. Kicsit fejleszted az önbizalmad. És a bizalmad az irányába. Bizalom nélkül nincs jó kapcsolat. Ha kevésnek érzed magad hozzá, akkor fel kell nőni mellé.


ui: legközelebb költöztetek össze eljegyzés előtt, és ha már éltetek félévet 1-et együtt legalább és akkor is működik a dolog, akkor jöjjön a jegyesség, mert ez így kb. komolytalan. A jegyesség sajna csak annyit jelent, hogy egy bizsuval több van. De az igazán komoly lépés az az együttélés lesz. Akkor derül ki, hogy igazán összeilletek-e, és tartós lesz-e.

2016. dec. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha jól számolom 16 évesek voltatok mindketten (?) amikor összejöttetek és azóta már a vőlegényed...

Én magam részéről beszélek, úgy, hogy én soha nem voltam aza nagy pasizós, kalandvágyó típus, mindig a komoly és tartós kapcsokat támogattam. De azért ez mégis az a szitu, amikor 3 év alatt változhat az ember vágya, hogy mit szeretne.

Igazából semmit nem tapasztaltatok egymáson kivül és a szünet nekem azt jelzi, hogy inkább ez egy biztos kötődés a másik felé mint totális érzelmek.

A párod mit szeretne? Ez az első, hogy ezt megtudd.

Ugyanolyan boldog még ebben a kapcsolatban? Ő nem vágyna másfele repülni? (nem a megcsalásra értem konkrétan).

Nézzetek szembe őszintén a problémával. Abban a megoldás!

2016. dec. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdjetek el éretten viselkedni.
2016. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gyermek vagy még, azért tudtok ugrálni apró dolgokon. Ahogy idősebb leszel, rájössz, hogy mi fontos és mi nem és nem fog többé az apróság zavarni.

Addig amíg az élet kényelmes, az ember mindenben hibát keres.

2016. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!