Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy a barátom mindig fáradt a szexhez? Lesz ez jobb valaha?

Figyelt kérdés

Barátommal 2,5 éve vagyunk együtt. Nem élünk még együtt, 1 évig én albérletben laktam (egyetem miatt), akkor heti 2-3 napot együtt aludtunk. Most én lakom nálunk 1 éve. Viszont ez 1 óra buszozásra van a várostól, ahová járunk egyetemre. Fárasztó minden nap bejárni, mert 20 perc séta a buszmegálló, utána 1 óra busz, és megint séta, szóval ez napi kb. 3 óra csak az utazás.


Nekem igazábl már nem kellene bejárnom, mert végeztem, csak azért megyek be, hogy a barátommal tudjak találkozni legalább abuszon, mert ha hazaérünk általában benyomja a tv-t, beadandót megcsinálja és alszik is olyan 11 órakkor.


Én megértem hogy fáradt, mondjuk a nehéz napokon, de van hogy ugyanazt csináljuk egész nap és én lány létemre nem fáradok el benne, ő meg igen.


Plusz a laza napokon heti 2X elmegy úszni. Ebben is mindig elfárad, hazaérünk kora délután és fáradt. Én pedig mindig szomor vagyok, hogy akkor ma sem lesz szex. Nem várok el sokat, heti 3 bőven elég lenne, de olyan szánalmasnak érzem magam, hogy hetente 1X is úgy kell kikönyörögnöm.


Most pedig 1 hete nem találkoztunk, kivételesen ő jött el hozzám este, mert el kellett utaznia másnap, és innen 2 órával hamarabb odaér. Szóval eljött este 9-kor, azt hittem 1 hét után hiányzok neki annyira, de nem, hozott egy filmet, amit félig megnéztünk mert ő aludt. Reggel meg keltünk korán és ment el, pedig tudja, hogy most 1 hétig megint nem találkozunk.


Sosem laktunk együtt, nem tudom milyen lenne akkor és előreláthatólag csak szeptemberben tudunk közös szobát bérelni albérletben. Én abban reménykedek, hogy ott kicsit jobb lesz, mert olyankor régen sem volt probléma a szexel. Amit nem is értek, mert akkor is dolgozott, volt, hogy 5-re men, mégis még este is képes volt a szexért felkellteni.


Kérdeztem már miért van ez, de azt mondja csak rá, hogy nem tehet róla, ő este fáradt. A reggelre meg ráfogj, hogy korán kel menni és én olyankor még alszom, ami nem is igaz, mert tudja, hogy nem alszom, csak nem kelek fel, csak induls elött negyed órával.


Jah és huszonévesen vagyunk még csak. Olyan elkeseredett vagyok, hogy mit csinálok rosszul :(


2016. nov. 29. 15:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Te semmit nem csinálsz rosszul. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem te "csak úgy vagy" a srácnak. Ha annyira szeretne és akarna, nem lenne hozzá túl fáradt.
2016. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%

Nem fáradt, szerintem ez csak kifogás. Lehet, hogy valami problémája van.

Pedig próbáld ezt megbeszélni vele, mondd el, hogy neked ez hiányzik.

2016. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Rosszabb esetben lehet hogy nem is szeret téged, esetleg harmadik fél is van a háttérben, de nem akarom az ördögöt a falra festeni.


De tény, hogy kezdetek elhidegülni egymástól.

2016. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem szeret, nem kíván. De amíg nincs jobb, addig nem szakit.
2016. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De míg nem jártunk minden nap hozzájuk haza, akkor nem volt semmi probléma, szerintem a buszozás meríti ki, mert azon is mindig elalszik. Elötte míg abban a városban voltunk, akkor is mondjuk fáradt volt este ha dolgozott, de nem ennyire. De még majdnem egy évet ki kell így bírni és már nehezen bírom
2016. nov. 29. 15:24
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
Vagy van egy 3.fél a dologban, vagy másmilyen problémája van.
2016. nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%

Barátom egész nap fizikai melót tol, este mégis 3-4 menetet bír.

Az exem is ilyen volt mint írtad, szabadulj meg tőle ha így nem jó neked. Javulni nem fog.

2016. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
ha egy férfi szexet akar, ahhoz nem lehet elég fáradt
2016. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 IndokolatlanZámbóÁrp ***** válasza:
Egy jó asszony mindent megbocsájt, mindent megbocsájt nekem.
2016. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos a fáradtság csak kifogás. Persze van, hogy kidől az ember és ezt el is kell fogadni, de ha folyamatosan visszautasít emiatt, ott már nagyobb baj van. :( A párom van, hogy már alig lát ki a fejéből, de az esetek kilencven százalékában csodás éberségre tesz szert, ha úgy bújok oda... (ő ezt "szexet!" bújásnak hívja :D)
2016. nov. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!