Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb, ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, ha már nem vagyok szerelmes, de az életem vele olyan kiegyensúlyozott és tökéletes, hogy vele tudnám a világon a legjobban elképzelni a családalapítást?

Figyelt kérdés

Csak az érzelmeim hiányoznak. Nekem még izgalmakra és kalandokra van szükségem, lángolnom kell!


Szóval a lehetőségek:

Szakítani most, és ha kiéltem magam, akkor újrapróbálni.

-én ebben nem tudok hinni... annyit változnánk külön töltött, hogy teljesen mások lennénk később, nem?


Nyitott kapcsolat, azaz együtt maradunk, de egy meghatározott szabályzat szerint mindkét fél kereshet olyan boldogságot, amit egymásnak nem tudunk megadni.

-ez meg ott bukik, hogy ha mással kiderül jobb lenni, akkor miért maradna bármelyikőnk is a kapcsolatban?


2016. dec. 8. 02:57
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez annyira tipikus xD.
2016. dec. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Hanyadik kapcsolatod?
2016. dec. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Két igazán tipikus női vonás..

- ha nincs semmi probléma, akkor csinálsz

- a tetteid következményeit vállalni nem akarod


Hagyd ott a srácot, és soha ne is keresd többet, még ha egyedül is marad a hátralévő életére, akkor is jobb lesz neki, mintha veled maradna.

2016. dec. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Csak a leglogikusabbat felejtetted el a felsorolásból:

Keresed a neked megfelelőt.


A párod ugyanis minden önámítás ellenére nem hozzád való, vagy nem neked való. Ez tipikus esete, amikor verik a nőt, de mindig mondja, hogy hát ezt leszámítva minden ok. Jó apa, jó szerető, szenvedélyes, a pénzét haza adja, nem iszik, nem cimborázik, törődik a gyerekekkel, romantikus is tud lenni... csak a nőjét csapja néha a falhoz, mintegy feszültség levezetésképp. És még ott mindenki sikítja, hogy "Nómális vagy Margit?!", addig itt csak legyintünk. Nem öl meg, te meg hazudj továbbra is magadnak. Ha kilóg a lóláb akkor nincs mit tenni.

2016. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a krematórium a lángolásra. Nyugodtan lepontozhatsz nem érdekel. Mi hiányzik most komolyan, egy új f/s.z vagy p.n/ci?

Mindig nem lehet lángolni, minden kapcsolatban lehiggadsz előbb utóbb bárkivel leszel mert már "kisültetek" egy párszor együtt vagyis a szexuális feszültség alább hagy. És mit fogsz akkor csinálni, végig du.g.od a fél országot amellett az ember mellett akit egyébként mindenkinél jobban szeretsz?

Mennyi ilyen van, és igazából csak a delíriumos szexuális izgalmi állapot fennmaradásáig tartanak ki egy ember mellett, mert mindig kell nekik az izgalom.

Hát figyelj, beszéljétek meg, hogy mennyire fekszik neki a nyitott kapcsolat lehetősége, hátha nektek sikerül.

Én úgy gondolom, ha volt olyan mázlim és rátaláltam arra az emberre akit kerestem, én biztos nem rúgnám fel azt a kapcsolatot akár milyen szuper hímért, hiszen értékes a másik nekem. Ráadásul hihetetlen jó érzés azzal lenni már "józanul" is szeretsz, egy óriási meghittséget és biztonság érzeted ad ez a lecsendesedett szerelem/ szeretet. Az ilyen nagy lángolások sokszor nagyon gyorsan elillannak, főként azért mert kiütköznek a emberi vonások, bármilyen vonzó a másik vagyis a helyzet törékeny labilis.

2016. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#2 21 és első


#3 - Van probléma. Kielégítetlen szükségleteim-vágyaim vannak

- furcsa dolog ez a tetteim következménye. Mert alapból én azt az egyéni szükségletek felőli megközelítést szeretem.

De valami a páromhoz köt, így felelősnek gondolom magam az ő érzelmeiért -> szükségem van a tudatra, hogy ő boldog!- , és nem merem megbolygatni a kapcsolatot. Nincs hazugság köztünk, tudja kit szeret a személyemben..


#4 hosszú távon a párom a legmegfelelőbb minden szempontból. De a jelenben sokszor hiányzik valami más is


#5 ahogy írod... az ismerkedés izgalmai „hiányoznak”. Felfedezni egymást új vad lángolásokban, wáááhh!!


Nem mondhatom, hogy mindent kipróbáltunk, de elég sokmindent. Nagyon sok a közös élmény-kaland, sokat tettünk azért, hogy milliónyi ponton kötődjünk egymáshoz. De nálam valami kimúlt, és bárhogy gondolom, hogy feléleszthető a láng, érzelmeimben ez nem jelentkezik. Máshogy kötődöm hozzá... kevésbé, mint szeretném.

2016. dec. 8. 23:27
 7/7 anonim válasza:

Szia! Az én véleményem és tapasztalatom ebben az az, hogy jól gondold át hogy akkor most mit is érzel... mert ha nem szereted akkor szerintem semmi.értelme vele maradni mert ez a kérdés és bizonytalanság akkor mindig benned lesz. Ha élni szeretnél.még akkor.ne hülyítsd a párod mert csak fájdalmat okozol neki.

De ha tényleg igazán szerelmes vagy belé akkor becsüld meg és szeresd és vigyázz rá mert szerintem egy futó kaland nem.ér fel azzal a szerelemmel amit a párod adhat neked..

2016. dec. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!