Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Nagyon zavar

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nagyon zavar

Figyelt kérdés
Teljesen úgy érzem magam, hogy semmi hasznom felsleges vagyok. Sziplán, mint egy robot teljesítem feladatom nap,mint nap. Suli haza suli haza... Nagyon unom. Mit tehetnek.. Barataimmal talalkozok suliba,sulin kivul is. Rensszeresen sportolok. Neha mozizok stb. De semelyik nem segít.

2016. dec. 16. 22:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és 15/L
2016. dec. 16. 22:35
 2/14 anonim ***** válasza:

Tudom milyen ez, beszürkültek a mindennapjaid, kéne csináknod valami új dolgot!

17f

2016. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi érdekel? Kezdj el egy sorozatot vagy animét nézni, ha tetszik a modellkedés akkor próbáld ki, ha szeretsz rajzolni akkor rajzolj, ha szeretsz fényképezni akkor azt is csináld (megtanítalak ha akarod). Sok dolog van amivel el lehet foglalni magad, és nem kell messzire menni. Ha népszerű is akarsz lenni akkor kezdj el youtubeozni, de ha ez érdekel akkor ne add el magad a pénzért. Legyél mindig önmagad! Sok dolog van amit kipróbálhatnál ha eddig még nem. Éneklés, táncolás, stb...
2016. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ismerős 14/l

én is kérnék tanácsot ez engem is érdekelne

2016. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, hogy reggel felkelek, elmegyek suliba, nem csinálok konkrétan semmit (egyelőre csak nyelveket tanulunk), hazajövök, alszom, elmegyek fürdeni és megint alszom. Aztán ugyanez...
2016. dec. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el setalni szep lassu tempoban es kozben halgass zenet es toprengj a jovon :)
2016. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Vagy menj dolgozni en mar 14 eves koromnota azt csinalom a szabadidomben

#4

2016. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Én is nyek es vagyok. Alig van házim.

Zenét meg nem szeretek hallgatni.

2016. dec. 16. 23:04
 9/14 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat
2016. dec. 16. 23:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Orulj h alig van hazid. En megszakadok, meg az utso napokban is tz, 3ra erek haza, utanna edzes, kaja, es tanulni kell meg hazit irni... hasznald ki az idodet amig van
2016. dec. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!