Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel lassan 2 éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel lassan 2 éve vagyunk együtt, de Ő nem tud megnyílni. Nem illünk össze?

Figyelt kérdés

Amióta együtt vagyunk, azóta talán ha 40szer szexeltünk. Orál azért volt többször, de az is hasonlóan kevés. Nem tud feloldódni az ágyba, nem érzem azt, hogy akarná.Én még szűz voltam (sőt még most is annak érzem magam), ő neki már volt egy barátja előttem akivel 1-2x csinálták, de az is rossz volt neki. A mai napig semmi kedvem sincs a szexhez, mert vagy az jár az eszembe, hogy hamar elsülök a tapasztalatlanság miatt, pedig már 2 éve együtt vagyunk. Plusz egyszer kilyukadt az óvszer, amióta azért mind a ketten tartunk, ha mégegyszer megtörténne és véletlen nem vennénk észre. Arról nem beszélve, hogy még nehezen is tudok erről beszélni vele, mert nem tud előttem megnyílni még így 2 év után sem. Mit tehetnénk, tehetnék? Szeretem őt, de ez a szex téma nagyon-nagyon nem oké így...


Köszönöm!



2016. nov. 14. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor a beszéd a legjobb megoldás, de ha arra sem hajlandó, akkor nem tudom, passz.
2016. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre azt mondanám, hogy kissé sok a gátlás és a félelem mindkét oldalon.


Barátnődnek egyrészt a régi rossz élményt kell felednie, rád figyelni és magára.


Neked meg javaslom, hogy ha nem szeretnél elsülni benne korán (lehet ezért nem élvezi?), akkor előbb intézd el magadnak, vagy segítsen rajtad ő valahogy, és a második menet legyen benne. Akkor hosszabban bírod majd és talán neki is lesz ideje élvezni...


Sok türelem, kényeztetés. 2 év alatt a 40 nem túl sok, egy hosszú házasságban már talán. Egy friss fiatal kapcsolatban legfeljebb 1-2 hónap alatt (napi találkozás mellett) kellene ennyinek lenni.

Bár mindenkinek mások az igényei...


Figyeljetek egymásra, kérdezd meg neki hogy lenne jó. Ne csak kötelességnek érezze a szexet, hanem élvezze is a nő!



F

2016. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén szólva, én bizonyos szintig toleráns ember vagyok, de ez már csak olvasva is az agyamba kergette a vért, szóval én valószínűleg a helyedben leülnék vele, elmondanám a panaszaimat, megkérdezném utoljára, hogy szerinte ő ezen hogyan és mit tud változtatni, vagy hogyan képzeli el, hogy együtt hogyan oldjuk meg a szituációt, de ha nekiállna nyavalyogni, hogy "jaj, ez olyan rossz, én úgy sajnálom, nekem ez nem megy, én csúnya vagyok és béna, és fúj a kukira, és ha szeretsz, akkor megérted...", akkor felállnék, és otthagynám. Ebből a hisztikéből két év bőven elég. Nőként mondom.
2016. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már próbáltuk vagy 100x megbeszélni...
2016. nov. 14. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle.
2016. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!