Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli társaim, fiuk, lanyok!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli társaim, fiuk, lanyok! Nektek nem hasad kette a szivetek mikor meglattok egy part az utcan vagy barhol olelkezni/csokolozni? 17F

Figyelt kérdés

2016. dec. 18. 19:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem. Arra gondolok hogy milyen jó nekik és jó hogy boldogok. Én is szeretnék de annyira nincs rá időm. És engem az itt levőkkel ellentétben az sokkal jobban zavar amikor felszálnak a nagy tolókocsival elfoglalják az egész utcát stb. ja és a személyes kedvencem amikor a levegő sem fér be a tömegközlekedési járműbe de be szuszakolják magukat hogy mindenkinek sokkal rosszabb legyen aztán meg nem záródik be az ajtó de képtelenek le szállni és mehetek gyalog.
2016. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem igazán hat meg a dolog. Ha ők boldogok és jólesik akkor nyugodtan. Akkor szokott meghasadni inkább a szívem mikor felszínes kapcsolatokat látok vagy éppen azt hallom hogy úgy beszélnek egymással, ahogy a kutyámmal nem tenném. De azért szeretik egymást... számomra ez a rosszabb.
2016. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Néha igen:)

Amúgy legtöbbször az jut eszembe hogy milyen aranyosak együtt. :D

2016. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Max a gyomrom, mert hányingerem lesz tőle. Értem én hogy szeretet, de nem kell nekem is látnom ahogy kinyalják egymås szájüregét.

16/L

2016. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Őszintén? De! Pedig esküszöm, nem akarok egy irigy krumpli lenni, de nagyon sokszor annyira rossz érzés. Főleg, hogy nekem még komoly kapcsolatom nem is volt. Na nem mintha annyira szeretnék, ráér, de néha annyira jól esne, ha valaki engem is szeretne.:c

14L

2016. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Őszintén? Ha nagyon látványosan próbálják csinálni, úgy hogy az már szinte zavaró, elkezdek drukkolni, hogy nyeljék már le egymást ;D
2016. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
De
2016. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Te miért nem ismerkedsz? Tele van egész Magyarország szép lányokkal. 14/L
2016. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!