Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szomorodom el teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szomorodom el teljesen mikor egy párt látok csókolózni?

Figyelt kérdés
Olyan filmekben, amelyekben csókolóznak vagy szeretkeznek nem tudom megnézni. Lehet, hogy már depressziós vagyok? Fiatalon ez még nem kellene aggasszon. 20/F

2015. febr. 5. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
engem is elszomorít, ha éhes vagyok és valakit látok gyrost enni pitában. Nincs ezzel gond!
2015. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom...

Ha nem tudod nézni akkor ne nézd :)

2015. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En eloben is elszomorodok..:(
2015. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban sorstárs.
2015. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem azért van, mert nagyon vágysz te is ezekre a dolgokra, és gondolom jelenleg most nem élsz párkapcsolatban, talán még szerelmes is vagy, de viszonzatlan. A probléma ott, legbelül van, ezt csak te tudod, de a véleményem az, hogy irigykedsz rájuk, de mivel most neked ez nem aktuális, ezért vagy szomorú:)
2015. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valójában tényleg irigy vagyok, és vágyom a hosszú tartós párkapcsolatra. De mint egy kamasz kételkedem.
2015. febr. 5. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#1: Hát én még olyan lób.szó nagy pitát nem láttam, hogy ember beleférjen.
2015. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Beszélj róla, ha gondolod, itt névtelenül mondhatod el a gondjaidat, akivel beszélsz, azt köti a titoktartás.


Ifjúsági Lelki Elsősegély

Tel.: 137-00

Ingyen hívható hétfőtől szombatig 9-21 óra között,

vezetékes számról és bizonyos mobilhálózatokból érhető el.

2015. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7 :-D


Szerintem meg azért, mert hagyod, hogy hatással legyen rád és nem tudsz elvonatkoztatni tőle.

Ne úgy nézd a filmet, hanem csak, mint egy film ennyi, azok megrendezett jelenetek.

Elhiszem, hogy rossz egyedül, de ne keseregj ezen nem éri meg. Leld meg az adott napban az apró örömöt és hozd ki belőle, amit csak tudsz.

Feleslegesen ne agyalj, inkább foglalkozz azzal, ami leköt és boldoggá tesz. Sokkal jobb, mint hagyni magad lehúzni ezek által.

2015. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!