Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Belőletek milyen reakciót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belőletek milyen reakciót vált ki, ha megláttok egy meleg párt közterületen összebújni, csókolózni?

Figyelt kérdés

Nem parasztlázításnak szántam a kérdést, őszintén érdekel melegek, heterók stb. véleménye egyaránt.

Én egyébként egy hetero kapcsolatban élő bi lány vagyok, ha valakit érdekel, és egy szombat hajnalban elém táruló jelenet ihlette a kérdést: egy szórakozóhelytől nem messze a füvön egy pasi a könyökén támaszkodott, szinte feküdt, egy másik srác vele szemben, először nem esett le mi a szitu, aztán világosodtam meg, ahogy közelebb értem, hogy részegen megy köztük a szájból szájba lélegeztetés, aztán meg szinte ott rögtön egymásnak estek.

Az én reakcióm: már régen nem találom sem undorítónak, sem izgatónak, sem egyáltalán érdekesnek, ha heteró párok (vagy akár vadidegenek - mert ki tudja) ölelkeznek, csókolóznak nyilvánosan. A melegeket teljes mértékben elfogadom, de ennek ellenére némi kíváncsisággal vegyes döbbenettel lestem őket, miközben elvörösödtem, és próbáltam nem vigyorogni, mint egy hülye. És fura módon izgatónak találtam, bár kissé helytelennek, amiért nem csak egy puszi volt, hanem szinte egymáson feküdtek.. mert bár engem nem zavart, de fele annyi emberre sem tartozott, köztük rám sem, mint ahányan láttuk.

Fura, mert egyébként a legtöbb esetben szimplán félre nézek, bár az is igaz hogy nem minden nap tárul elém ilyen jelenet.


2015. aug. 10. 22:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
99%
Nem érdekel, szerintem mindenkinek megvan a saját dolga. Amíg nem közelednek hozzám tudván hogy hetero vagyok addig hidegen hagy. Szerintem minden embernek van ennél nagyobb gondja mint bámulni a másikat.
2015. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
9%
Engem zavar.
2015. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Itthon még nem láttam ilyet. :D
2015. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna egy ilyen látvány, sőt inkább picit meg is lesném őket, és izgatónak találnám.
2015. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
17%
Elfogadom a melegeket, csak könyörgöm ne lássak soha hasonlót, mert megfordul a gyomrom. Nem tudom felfogni, hogy alakulhat ki ez egy emberben! Csak hálálkodni tudok hogy a puncit szeretem!
2015. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Plot twist : az utolsó egy lány :D
2015. aug. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Eddig még csak kézen fogva sétálgatókat láttam meg,de szerintem ugyanazt,mint amit akkor:

Elmosolyodnék,valami olyasmit gondolván:"De jó,legalább valaki boldog" :DD

2015. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom hol élnek azok az emberek akik arról panaszkodnak, hogy "ők ezt nem akarják látni". Én 23 éves során kétszer láttam melegeket pedig nem egy kő alatt élek. Első alkalommal az állomáson láttam, hogy megfogták egymást kezét. Nem is gondoltam nagyon semmit csak, hogy jéé melegek. Másik alkalom nem régen volt, megpuszilták egymást amikor azt hitték, hogy üres az utca. Aznap egész végig azon áradoztam a testvéremnek, hogy milyen cukik voltak xD Szóval engem nem zavar, sőt. Heterók néha nagyon gusztustalanul tudnak egymásra mászni közterületen, és azokat nem életemben kétszer kell látnom...

Amúgy heteró lány vagyok.

2015. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én zöld kezet adtam (mint mindenkinek) mert véleményeket kérdeztem, tehát tulajdonképpen az enyémmel ellenkező is jó válasz.
2015. aug. 10. 23:07
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Heteró csaj vagyok, de én is végigmoziztam volna az akciójukat. :D
2015. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!