Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap elöszőr aludtam együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap elöszőr aludtam együtt a barátommal. Szerintetek az negatívum vagy pozitívum, hogy nem probálkozott be a szexel?

Figyelt kérdés

Ő 17 éves és nem szűz, én 18 és még az vagyok.

Kicsivel több, mint egy hónapja vagyunk együtt.


2013. aug. 1. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül negatív... Lehet hogy csak nem akarja veled elkapkodni a dolgot... Ha még csak 1 hónap + néhány napja vagytok együtt nem akar az első adandó alkalommal leteperni...Szóval ez lehet akár pozitívum.. :)
2013. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
betojok... mar az is baj, ha nem veti rad magat egy honap utan 17 evesen es 18 eves szuznel??? komolyan, nektek noknek semmi se jo :D ha beprobalkozik, akkor meg taplo lenne? :D :D :D birom a gondolatmeneteiteket :D
2013. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Passz. Én próbálkoztam volna.

26F

2013. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább pozitívum, főleg, ha tudja, hogy még szűz vagy. Az valószínűleg azt jelenti, hogy nem csak ágybetétnek kellenél. Persze ha pár hónap múltán sem próbálkozik, akkor már gyanús...
2013. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En nem mondtam h baj..csak kivancsi vtam a velemenyekre
2013. aug. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!