Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy lányt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt a neten, kiderült hogy egy városban lakunk, szeretnék vele találkozni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy lányt a neten, velem egykorú, és kiderült hogy egy városban lakunk ami elég ritka szerintem :D Nagyon jól elbeszélgettünk a Facebookon viszont nem tudom, hogy mit csináljak. Találkozni szeretnék majd vele, de sose volt ilyen tapasztalatom. Ha találkozok akkor mit csináljak, hogy "elcsábítsam", már mint, hogy egy kicsit jobb legyen a kapcsolatunk stb..


Meg pl. ha találkozunk akkor egyből adjak neki puszit köszönéskor vagy ne, vagy mit csináljak? Valaki segítene? Sose volt ilyenben még részem, és tapasztalatom sincs hozzá.. De ez a lány nagyon tetszik!


UI.: 13 éves vagyok



2016. dec. 21. 17:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Adhatsz neki puszit, de csak azt, ha ezen megsértődik, akkor jobb is, ha hagyod. :)

Én minden új párkapcsolatot puszival kezdek, és pár találkáig elköszönéskor is csak az (jó, a jelenlegi párommal már második randin csók volt, de az spec. eset)


27N

2016. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De cukiiik vagytok!:D

Kérdezd meg tőle még a találkozás előtt.:D tőlem is általában megkérdezik és abszolút jogos kérdésnek tartom, elvégre mindenhol más a szokás, a srác meg nem akar lerohamozni váratlanul...:D

Sok sikert és majd mesélj!:))

L

2016. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!