Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretitek a k-vás nőket? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek a k-vás nőket? Ha igen miêrt?

Figyelt kérdés
Sok smink, pothaj, ribkós cuccok, játszák a fejüket.

2016. okt. 22. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
alkalmi játéknak jók, hosszabb távra nem kéne.
2016. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
A sok sminket nem szeretem, de a ribis ruhák bejönnek. Szeretem a lengén öltözött lányokat.
2016. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ha egyébként nem az, csak miattam, csak nekem.
2016. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Titusztitusz ***** válasza:
12%
Mondjuk én mindigis kedveltem a "ribisen öltözködö" hölgyeket,bár a sminket,póthajat meg hasonlókat nagyon utálok minden nőn,nemcsak a ribcis kinézetüeken...De maga az öltözködési stílus az nagyon bejött nekem mindig...Hogy mi volt ennek az oka? Pl.az hogy az ilyen hölgyek legalább NŐNEK néztek ki,meg túlnyomórészt úgy is viselkedtek...Ellentétben a farmeres-tornacipős társaikkal...
2016. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:
45%
Mert szopnak, basznak, gombot varrnak...
2016. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Minden férfi szereti őket, max nem mondja. Az meg h nem tudnak főzni, az csak egy kamu sztereoípia. Nem is mind buta pl. Persze más az h ha igényes v igénytelen vki. Lehet kihívóan öltözködni úgy is h valaki nem igénytelen, hanem stílusos.
2016. okt. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!