Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Szeretitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szeretitek, ha segíthettek egy nőnek?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, megkérem egy helyes férfi ismerősömet, hogy segítsen felkészülni egy sportversenyre. (Egy olyan versenyről van szó, amihez kifejezetten jó, ha egy tapasztaltabb versenyző segít a felkészülésben.) Ő nagyon ért hozzá, és mivel amúgy is szokott edzeni, talán nem zavarná, hogy segít közben nekem is. (Tudom, hogy nem veszi teljesen komolyan az edzést, közben szokott dumálgatni, így nem zavarná szerintem, ha közben nekem is segítenie kéne.) Titokban azért is szeretném, hogy ő eddzen, mert meg szeretném ismerni kicsit jobban, egyelőre csak párszor találkoztunk edzéseken, és mindig elég érdeklődő volt, de jó lenne ez az ürügy, hogy gyakrabban eddzünk együtt.

Biztos igent mondana, úgyhogy itt most csak az érdekel, hogy örülne is vajon neki, vagy csak kedvességből vállalná el? Ti hogy reagálnátok az ő helyében?

22/L


2016. aug. 23. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

tök mind1 miért, ha nincs barátnője és többet szeretnél tőle hajrá :)


23F

2016. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szeretek segíteni, de csak akkor, ha utána dugás is lesz.
2016. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítenék.
2016. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs senkije, miért ne! Én is szeretek segíteni, nem feltétlenül a dugásér. Nem arról szól minden.
2016. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudok segíteni, akkor miért ne?

És persze ha olyan a nő, hogy fordított helyzetben ő is segítene nekem.

2016. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4:

De, arról szól! :-P

2016. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!