Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a fiúk figyelmét?

Figyelt kérdés

Elég magas vagyok váll alattig érő hullámos barna hajjal,szemüveges vagyok(ez a szemüveg még szerintem is rohadt jól áll pedig önbizalmam meg ilyenek nálam nincyenek :3) Főleg fekete ruhákban járok,szeretem a metált a posthardcort meg ezeket műfajokat. Sztem csöndes is vagyok,mert ugye mindenki utál,csak mert nem követem őket minden hülyeségbe,és nem vagyok olyan plázacica mint a többi lány.Imádok rajzolni,olvasni és zenét hallgatni. De azt bárhol és bármikor xd. És egy fiú se néz felém. Utálnak,valszeg azért mert a többiek is. És nem tudom mit kezdjek magammal ahhoz,hogy ne legyek ilyen láthatatlan a fiúknak... pls help me xd

Légyszi adjatok ötleteket vagy segítsetek :P


2016. dec. 23. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Először komolyodj aztán térjünk erre vissza.

Amúgy hány éves vagy? 13-14-15?

2016. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas?:)
2016. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azta ugyanez vagyok csak metál nélkül még a kinézet is egyezik ^^
2016. dec. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát az én figyelmem felkeltetted?;)

Hányéves vagy?:)

2016. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha így nem vagy jó nekik, akkor miért változnál meg értük?

Ismerkedj hasonló ízlésűekkel! Rajz/olvasókör, koncertek, stb.

A "mindenki utál" részt meg szerintem erősen eltúlzod, egyszerűen ők nem nyitnak feléd, de te se feléjük. Osztályon belül is ismerkedj, kezdetként olyanokkal, akik hasonlóan hozzád sokat vannak egyedül.


(ezt most komolyan kérdem: 1. miért rakod tele a kérdést XD-vel, amikor nem vagy vidám 2. nehéz lenne kiírni azt, hogy "szerintem"?)

16/L

2016. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%

Egy eletkor nemartott volna.. :D

Ne parazz ezen annyit, nem vagy az a tucatlany, orulj neki. ;D aztan majd jon egy srac, aki eszreveszi mennyire kulonleges vagy, es oromboldogsag :)

(De ha csunya lany vagy, akkor bizony nincs mit tenni :P )

2016. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tegyél rá, hogy a többiek utálnak vagy sem! Persze, tudom! egy idő után belefárad az ember... de zárd ki a gondolataidból az utálkozó pórnépet! azokkal nem leszel előrébb!

és ne próbálj meg megváltozni, csak azért mert a környezeted nem képes téged elfogadni! keress olyan barátokat akik azért szeretnek aki vagy! persze azért néha neked is alkalmazkodnod kell, de nem mindig és nem feltétlenül! új barátokat találhatsz egy csomó helyen. mondjuk járj el sportolni, vagy szakkörökre. légy nyitott a világ felé!

nem tudom mennyi idős lehetsz, de a pasik kapják be ha az utálóid miatt kerülnek. majd megismersz olyan embereket a későbbiekben akik kifejezetten kedvelik a kinézetedet. szerintem ne a pasik legyenek az "életcélod"! ne pazarold a drága időd semit érő emberekre! hajráááá! :D

egyébként én is rohadtul magas csaj vagyok, szóval valamennyire bele tudom képzelni magam a helyzetedbe :D

2016. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne az osztályban keresgélj -tapasztalatból mondom hogy ilyenkor a legjobb a környezetváltás, keresgélj máshol

csupa jó tulajdonság van benned és egyedi vagy, ne hagyd kárba veszni!:)

a saját osztályomban is ez a baj: nem érdeklem őket, en-

gem meg nem érdekelnek ők, mert nem akarok olyan lenni mint ők

18/srác

2016. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát ne legyél félénk légy nyitott és ne csak az iskolába keress,mert ott általában nem tart sokáig egy kapcsolat+ha szeretnél fiút akkor próbáld meg felhivni a figyelmét.
2016. dec. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!