Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejönnek az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönnek az ilyen csajok, vagy örökre egyedül maradok? 😂

Figyelt kérdés

Szóval olyan lány vagyok aki ad a külsejére szeretek sminkelgetni szabadidőmbe, és a ruháimat is megválogatom, viszont van egy olyan oldalam ami inkább fiús, tehát imádom a sportokat a kocsikat és műszakilag is nem csak hogy jaj de jól néz ki ez a kocsi...😂

Szeretek sokmindent amit egy fiú.

Nagyon nagy BMW függő vagyok de nem csak az új luxus modellekért rajongok mint egy olyan nő akinek az számít hogy BMW és az sok pénz..

Imádom a driftet meg mindenféle autósportot.😍 Nagyon BMW b*zi vagyok és mindig szerettem volna egy olyan srácot akivel kiélhetem a driftes vágyaim egy jók is e36 os BMW vel 😂

Jaj szerintem egyedül pusztulok majd el...

(17L)



2016. dec. 26. 20:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Kell nekem egy ilyen csaj!
2016. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%

Ha rajtam múlna, egyedül maradnál. Jogsim sincs, nemhogy kocsim, és inkább a lányos érdeklődési körrel rendelkező lányok tetszenek.


(22/F)

2016. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Jo szemelyiseg ez, nem hiszem hogy gondok vannak veled belul, kulsorol meg nem tudok nyilatkozni :D

17f

2016. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nem kellenél annyi biztos

23/F

2016. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieknek!

Utolsó: azért érdekelnek természetesen a csajos dolgok is, csak van egy ilyen fiús beütésem.:D

2016. dec. 26. 20:36
 6/28 A kérdező kommentje:
Bocsi utolsó helyett a #2 akart lenni.:D
2016. dec. 26. 20:37
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, csak szerintem mindketten jobban járnánk mással. Kissé feszélyezve érezném magam, ha te minden hétvégén Tuning Show-ra járnál, meg gyorsulási versenyre, én meg egyelőre örülök, ha a motort be tudom indítani. :D


(#2)

2016. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Sok fiúnak álomnő lehtsz, de engem például ez a két téma nagyon hidegen hagy, sőt mondhatni, hogy csak ez a két téma ami nem érdekel:D
2016. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nekem X3-asom van, 177 Le-s. Az szerinted elmegy?
2016. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél, tökre bejön ha egy lányt érdeklik az autók, viszont én nem E36-ot, hanem E39-et akarok, sorry. :/
2016. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!