Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek bejönnek a határozott lányok? Akik egyedül is boldogulnak, és szeretnek irányítani

Figyelt kérdés
viszont azt szeretik,ha a pasi irányítja őket egy párkapcsolatban.
2010. ápr. 30. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, bár én házisárkányt nem tartanék
2010. ápr. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a határozott lányokat, viszont azt nem, ha ő irányít engem. Leginkább azt kedvelem ha a lánnyal meg lehet beszélni mindent és egy legjobb közös döntésre jutni a végén. Az is fontos, hogy saját ötletei szülessenek és kezdeményező legyen.
2010. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akik igénylik is azt h vki irányitsa őket mert egyedül nemtudnak boldogulni.Azoknak szükségszerű egy ilyen pár sztem.A határozottság sosem hiba...csak akkor válik hibává ha tulesnek az irányítani akaró határon.
2010. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azok a pasik tartanak a határozott lányoktól, akik "gyengék". Nekik egy náluk is gyengébb emberre van szükségük, h ők erősebbnek érezzék magukat. Gyenge alatt értem pl. bizonytalan, határozatlan, irányítható.
2010. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket. Persze ez nem azt jelenti, hogy a határozatlan nők nem értékesek!
2010. ápr. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint az ilyen nők a legjobbak és legkívánatosabbak. Imádom, ha egy nő tudja mit akar és mindent megtesz céljai elérésében. Az ilyen nő az igazi kihívás egy férfi számára. Viszont, ha engem irányítani akar akkor bajban lesz, mert nem fog tudni.
2010. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és jobban szeretem ha a fiú vezet:)
2010. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyen határozott és keressen pénzt.
2010. máj. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!