Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, ha nem jövök...

Mit csináljak, ha nem jövök be azoknak, akik nekem bejönnek? Egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Első blikkre szeretnek az emberek le"plázacicázni", pedig távol áll tőlem, egyszerűen szeretek csinosan öltözködni, koromból adódóan pedig elég kelekótya vagyok, de nem tartom magam elkényeztetett libának... A rockkoncertek sem állnak távol tőlem pl. Az a baj, hogy általában a rózsaszín pólós, vasalt hajú, affektáló hülyéknek jövök be, én viszont a rocker srácokat bírom, akik ügyet sem vetnek rám, mert azt hiszik, hogy plázap*csa vagyok.

Ha másképp öltözködöm nincs önbizalmam, tehát nem tudok ismerkedni; ha így maradok, akkor sem tudok, mert nem nyitottak felém. Örökre szólóban játszom majd?


2010. máj. 27. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos fogsz találni olyan stílusu palit, aki hozzád passzol, csak idő kérdése. Nyugi!
2010. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változtass az ízléseden, vagy várhatsz még arra, aki egyszer megért. :P
2010. máj. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
igen ez ismerős : ) velem játszottak is így jóideig, aztán kidobtak. Nekem alapjában véve saját öltözködésem van nincs is más aki hasonlítana. Most én is várakozom az igazira még : )
2010. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!