Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy reagálnátok ha egy lány az iskolátokból akivel soha nem beszéltetek és nem is jön be bejelölne? (FB-N vagy instagrammon, mondjuk)

Figyelt kérdés

Ah és észrevettétek már hogy titeket néz, nem os egyszer.

Mondjuk hogy 1 évvel fiatalabb is nálatok.



Kort is írjatok!



2016. dec. 28. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%

Örülnék neki. :)

Az, hogy valaki nem jön be elsőre, még nem jelenti azt, hogy a későbbiekben ne alakulhatna ki valami. Hiszen a szerelem messze nem csak külsőségekről szól. De ha nagyon nem jön be, akkor is akár egy nagyszerű barátság simán lehetne belőle.

2016. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Nincs instantgramom es facebookon sincs kepem kint, szoval eleg profinak kene lennie (de ezt nem banom, mert ennek koszonhetoen mar usztam meg azt hogy lany zaklassaon kivvel nem talalt meg)

Ha megtenne elismernem kivalo nyomozoi tehetseget ha meg beszelgetni akar, akkor meg beszelgetnek ha hasonlo temakat szereti.

17f

2016. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
H jl nez ki, ak vlszeg dgnam.
2016. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Elfogadnám a jelölést, de én nem írnék neki.
2016. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Bocsi én csaj vagyok.Mindig furinak tartom az ilyen kérdéseket......

1.Nem minden pasi egyforma

2.Attól ,hogy ők le írják még nem fog ugyan úgy reagálni a kiszemelted.

3.Az egész dolog gyerekes....

Attól,hogy bejelölöd még nem a "szüzességed" veszíted el.Jelőld be és vagy vissza igazol vagy nem.Hiába ír 100 pasi a kérdésedre mert ebből nem fogod tudni ,hogy pont ő ,hogy reagálna.Jelöld be nyugodtan.Próba szerencse :) legyél bátor

2016. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát a jelölés azért messze van a szerelemtől. :D Ugyan én is lány vagyok, de szerintem ez semleges, egy csomó fiúval az iskolámból, akikkel nem vagyunk jóban és nem is hinném, hogy vonzódnak hozzám, követjük egymást, nagyok vagyunk már, ez megszokott dolog.
2016. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon meglepődnék ha bejelölne instagramon főleg azért mert nekem olyanom nincs xD
2016. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#3 a szádba dugd inkabb a cumit..szerintem nagyon nem vagy tisztába a fogalmakkal..

Legfeljebb a k_rvákkal d_ghattál mert a normális lányok szeretkeznek vagy szexelnek de nem d_gnak vagy más szóval b_sznak es a kettő között van különbség es ha ezt nem tudod akkor még elég gyerek/gyerekes lehetsz..

2016. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Delete"

19/f

2016. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#2 Véletlen nem Kristóf a beceneved? :D
2016. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!