Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy reagálnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy reagálnátok ha egy lány az iskolátokból akivel soha nem beszéltetek és nem is jön be bejelölne? (FB-N vagy instagrammon, mondjuk)

Figyelt kérdés

Ah és észrevettétek már hogy titeket néz, nem os egyszer.

Mondjuk hogy 1 évvel fiatalabb is nálatok.



Kort is írjatok!



2016. dec. 28. 17:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Elfogadnám a jelölést, de én nem írnék neki."


Sűrített, ezzel nem értek egyet. Csalódok benned. Azt vártam, hogy láncütéssel lecsapnád vagy valami.

2016. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11 Én a Sűtírett..-től nem azt vartam hogy "lecsapja" vagy barmi..regen beszeltem vele es normalis jo fej sranckent "ismertem" meg..

A valadzaibol gondoltad ezt vagy mibol?

2016. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Teljesen o igazad van #5! Csak hát félek, mert nem szeretném ha megalázna vagy valami:")

Am én sem írnék tá, majd ha össze szedném a bátorságot akkor inkább szemtől szembe mondanám el. Bár nem valószínű hogy ez meg fog történni...

2016. dec. 28. 21:10
 14/17 anonim ***** válasza:
Semmit! visszase jelölném.
2016. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Én a Sűtírett..-től nem azt vartam hogy "lecsapja" vagy barmi..regen beszeltem vele es normalis jo fej sranckent "ismertem" meg..

A valadzaibol gondoltad ezt vagy mibol?"


Nem, csak nagy kung-fus :D Amúgy én is harcművészet mániás vagyok, szval gondoltam megfér egy ostoba poén.

2016. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Ha Kristófnak hívnak,és ha privátban írsz,tudok segíteni mert ismerem a lányt személyesen :)
2017. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#15 jaa értem :D amúgy tudom :D
2017. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!