Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyanazzal a fiúval többszöri...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanazzal a fiúval többszöri kavarás bulikban (csak csók). Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 29. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes?
2016. dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó én ilyet csináltam. Előtte is ismertem mondjuk, és bulik mellett is találkoztunk, ahol nem kavartunk. Egyik legjobb haverom lett, rengeteget dumáltunk, tök jól megértettük egymást. Én voltam az egyetlen csaj akiben az exe óta megbízott, a lány csúnyán átvágta. Sajnos menthetetlenül beleestem a srácba, amit azt mondta nme tud viszonozni, csak barátként szeret.

Tanulság? Inkább ne kavargass és reménykedj többen. Bár eleinte nekem is csak szórakozás volt, nem éreztem iránta semmit. Basszus azerelmet nem lehet irányítani...

2016. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot! Meg fogom tartani
2016. dec. 29. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti, hogy nemvet el . 18/f vagyok én vagy valamit akarok a csajtól ilyenkor, vagy ha annyira nemjön be "Elteszem a kis tarisznyámba"- úgy értem hogyha nemjön össze avval akivel akarom, akkor jó lesz "B tervnek ő is". De álltalában élvezed hogy csókol és csak az élvezetért csinálja. Pont mint a sex , nemuszáj hogy "elvegyél" valakit csakazért hogy dugj egy jót. A helyedben hagynám ezt a kapcsolatot pont úgy ahogy van, hiszen nemvolt eddig nekedse rossz. Nemkell több és akkor biztos hogy nemis lesz kevesebb.
2017. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!