Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet valamit irántam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet valamit irántam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki még májusban kezdett el köszöngetni és odajárkálgatni hozzám. Ez a folyamat szeptemberben hasonlóképpen folytatódott csak most már én is elkezdetem valamit érezni a fiú iránt. És a helyzet ami közöttünk van már fennáll 3 hónapja: folyamatosan bámul, mindig úgy alakítja a szituációt hogy rám lásson, voltam kint meccsen is, ott is azonnal kiszúrt, ott is bámult, illetve elég sokszor összeakadt a tekintetünk, szemeztünk is már, és szórakozóhelyen is odajött táncolni egy picit. Zavarban is van előttem egy kicsit és amikor eljön előttem állandóan beletúr a hajába. Szeretném megérteni hogy most miért csinálja ezeket? Miért nem jön oda hozzám ? Vagy nem tetszem neki. De akkor miért csinálja ezeket? Kérlek, normálisan válaszoljatok, mert fontos lenne.

2016. dec. 30. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Továbbra ia az a válaszom, mint az előző kérdésednél, ha nem teszi amit mondok a töke bánja tudod te ezt jól.


Amúgy tessék hald azt amit akarsz: TETSZÖL néki.

17f

2016. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már egyszer feltettél egy hasonló kérdést. Igen, valószínűleg kedvel, csak fél megtenni a következő lépést.
2016. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert fél a kudarctól. Ha neked bejön, nyiss felé látványosabban. Menj oda hozzá beszélgetni.
2016. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na látod ilyen esetekben kell nekünk lenni egy kicsit rámenősebbnek. És igen bejössz a fiúnak. Csak valszeg félénk egy pucirit. Picirit nagyon.
2016. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra :)

Tetszel neki csak bátortalan.

2016. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!